Na giełdach znajduje się tylko 16% podaży Ethereum | Wiadomości | CrypS.

Na giełdach znajduje się tylko 16% podaży Ethereum

Zerelik Maciej
zainteresowanie ethereum google

Podaż Ethereum na wiodących giełdach kryptowalutowych gwałtownie spada. Wieloryby ETH przenoszą bowiem drugie co do wielkości cyfrowe aktywo na świecie z giełd do zimnych portfeli.

Najnowsze dane od firmy analitycznej Santiment pokazują, że podaż Ethereum na giełdach kryptowalut osiągnęła najniższy poziom od 34 miesięcy. Aktualnie platformy handlowe przechowują zaledwie 16,1% wszystkich monet. Rok temu na giełdach znajdowało się 24,1% podaży.

Santiment określił również najnowsze dane jako dobry znak dla długoterminowych hodlerów mówiąc:

Ethereum odbiło się z powrotem do poziomu 3163 USD. W ciągu ostatniego roku, 1/3 podaży ETH, która znajdowała się na giełdach, została teraz przeniesiona poza nie. Jest to dobry znak dla cierpliwych posiadaczy.

Wczoraj jeden z największych wielorybów Ethereum przeniósł 100 000 monet z Huobi do nieznanego portfela. Według Whale Alert, całkowita wartość transakcji wynosi około 300 milionów dolarów.

Cena Ethereum

Cena Ethereum w pierwszych trzech tygodniach września doznawała sporych wahań. Po osiągnięciu szczytu na poziomie 4000 USD w dniu 3 września, ETH mocno zanurkował do miesięcznego dołka – 2700 USD. Jednak w ciągu ostatnich kilku dni moneta zaczęła się regenerować i odzyskała poziom cenowy 3100 dolarów. Nie trwało to jednak długo. Niedźwiedzie znowu przejęły inicjatywę i obecnie ETH jest notowany w pobliżu 2900 dolarów.

zainteresowanie ethereum google
reklama
reklama