Na giełdach znajduje się tylko 16% podaży Ethereum | Wiadomości | CrypS.

Na giełdach znajduje się tylko 16% podaży Ethereum

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
zainteresowanie ethereum google

Podaż Ethereum na wiodących giełdach kryptowalutowych gwałtownie spada. Wieloryby ETH przenoszą bowiem drugie co do wielkości cyfrowe aktywo na świecie z giełd do zimnych portfeli.

Najnowsze dane od firmy analitycznej Santiment pokazują, że podaż Ethereum na giełdach kryptowalut osiągnęła najniższy poziom od 34 miesięcy. Aktualnie platformy handlowe przechowują zaledwie 16,1% wszystkich monet. Rok temu na giełdach znajdowało się 24,1% podaży.

Santiment określił również najnowsze dane jako dobry znak dla długoterminowych hodlerów mówiąc:

Ethereum odbiło się z powrotem do poziomu 3163 USD. W ciągu ostatniego roku, 1/3 podaży ETH, która znajdowała się na giełdach, została teraz przeniesiona poza nie. Jest to dobry znak dla cierpliwych posiadaczy.

Wczoraj jeden z największych wielorybów Ethereum przeniósł 100 000 monet z Huobi do nieznanego portfela. Według Whale Alert, całkowita wartość transakcji wynosi około 300 milionów dolarów.

Cena Ethereum

Cena Ethereum w pierwszych trzech tygodniach września doznawała sporych wahań. Po osiągnięciu szczytu na poziomie 4000 USD w dniu 3 września, ETH mocno zanurkował do miesięcznego dołka – 2700 USD. Jednak w ciągu ostatnich kilku dni moneta zaczęła się regenerować i odzyskała poziom cenowy 3100 dolarów. Nie trwało to jednak długo. Niedźwiedzie znowu przejęły inicjatywę i obecnie ETH jest notowany w pobliżu 2900 dolarów.

zainteresowanie ethereum googlereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.