Mirror Protocol ostrzega przed governance atakiem | Wiadomości | CrypS.

Mirror Protocol ostrzega przed governance atakiem

Redakcja
terra luna spalanie tokenów

Terra potwierdziła atak poprzez oficjalną ankietę zarządzania na Mirror, wewnętrznym protokole syntetycznych aktywów.

Według Mirror, napastnik uruchomił publiczną ankietę na oficjalnej stronie Mirror. Proponuje ona zamrożenie puli społeczności w przypadku oszustwa.

Według Poll ID: 211, nazwanego “Freeze the community pool in case of scam”, oszust proponuje uaktualnienie bezpieczniejszych zasad zarządzania społecznością w przypadku włamania. Jeśli hakerowi uda się uzyskać pozytywną większość w ankiecie, 25 milionów tokenów MIR (w chwili pisania tego tekstu wartych 64,2 miliona dolarów) zostanie wysłanych na jego adres.

terra mirror protocol

Jak pokazuje powyższy zrzut ekranu, proaktywne podejście Mirror do ostrzegania społeczności spowodowało znaczny wzrost liczby głosów na “Nie”. Według WuBlockchain, atakujący zainicjował Propozycję 185, przebraną za prośbę o współpracę z Solaną, skutecznie próbując wyłudzić 25 milionów tokenów MIR z puli funduszy społecznościowych.

Ankieta atakującego pozostanie publicznie dostępna do głosowania do 01 stycznia. Zespół Mirror uruchomił jednak ankietę 212, aby ostrzec nieostrożnych inwestorów:

Ankieta 211 wysyła 25 000 000 MIR do siebie. GŁOSUJ NIE dla każdej ankiety wysyłającej fundusze społecznościowe na zewnątrz.

Mirror zidentyfikował również sześć innych sondaży – o identyfikatorach 185, 198, 204, 206, 207 i 208 – które próbowały wydrenować pulę społecznościową i spowodować dump MIR.

terra luna spalanie tokenówreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.