Mike McGlone: Bitcoin osiągnie 100 tys. dolarów w ciągu trzech lat | Wiadomości | CrypS.

Mike McGlone: Bitcoin osiągnie 100 tys. dolarów w ciągu trzech lat

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
bitcoin kurs

Starszy analityk ds. towarów w Bloomberg stwierdził, że akceptacja i popyt na bitcoina rośnie. Mike McGlone jest przekonany: każdy sygnał rynkowy wskazuje, że rośnie też wartość pierwotnej kryptowaluty.


Ekspert porównał obecny spadek cen kryptowalut do spadku indeksu NASDAQ w 2002 roku i późniejszego stałego wzrostu przez długi okres czasu. Analityk przekonuje, że Bitcoin skorzysta jedynie z “nowego rozdziału gospodarki”, w którym spekulacja nie jest napędzana jedynie tym, ile pieniędzy drukuje Rezerwa Federalna (Fed).

Skończyły się czasy, kiedy nierentowne firmy mogły istnieć. Teraz, jeśli biznes nie działa, to upada. I to dobrze, bo teraz, gdy rynek oczyścił się po fali bankructw, jest otwarty na solidny biznes.

Podobnego zdania jest prezes giełdy Kraken, Jesse Powell. W sierpniu powiedział, że pozostaje optymistą w kwestii Bitcoina. CEO Krakena wciąż ma nadzieję na zakup luksusowego samochodu Bugatti za 1 BTC.

Podobną opinię wyraził w kwietniu Bank of America. Instytucja stwierdziła, że spadająca giełda może pchnąć bitcoina do poziomu 100 tys. dolarów. Analitycy banku uważają, że bitcoin staje się narzędziem zabezpieczającym aktywa w czasie wydarzeń makroekonomicznych.

Z kolei prawie jedna trzecia respondentów postrzega bitcoina jako najlepszą alternatywę dla złota. Tak wynika z badania Paxos przeprowadzonego wśród osób regularnie kupujących fizyczne złoto.

bitcoin kurs



reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.