Metaverse jest jak internet z 1994 roku - mówi Joseph Lubin | Wiadomości | CrypS.

Metaverse jest jak internet z 1994 roku – mówi Joseph Lubin

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
metaverse

W nadchodzących latach rozszerzone i wirtualne doświadczenia zmienią codzienne życie, ale w tej chwili metaverse są jak World Wide Web w 1994 roku. Taką opinię wyraził Joseph Lubin, założyciel ConsenSys i współtwórca Ethereum w wywiadzie dla Decrypt.


Teraz [korzystanie z wirtualnych ‘piaskownic’] jest trochę jak podłączanie się do internetu w początkowym okresie. Wybierałem numer i szedłem na śniadanie, podczas gdy mój e-mail się ściągał.

W przyszłości Lubin widzi wirtualne światy jako immersyjną wersję internetu, mimo ich obecnej “surowej natury”. Staną się one tak powszechne jak poczta elektroniczna.

Doświadczenie w Web3 nie jest tak atrakcyjne, ale nie potrwa to długo. Wtedy przyjdą masy.

Ekspert zakwestionował możliwość realizacji potencjału metaverse przy pierwszym podejściu, ale wyraził optymizm co do obietnicy przekształcenia życia w sieci.

Zarówno nasze pieniądze, jak i nasza praca oraz działania będą realizowane w rzeczywistości rozszerzonej lub wirtualnej. Albo przynajmniej z narzędziami, które pozwolą nam na bogate i, miejmy nadzieję, ekscytujące życie w sieci.

Dla przypomnienia, firma Meta (dawniej Facebook) uważa metaverse jako przyszłość ludzkości. Wcześniej współzałożyciel Ethereum, Vitalik Buterin, zakwestionował jednak sukces korporacyjnych prób Marka Zuckerberga.

metaversereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.