Metaverse bez randek. Tinder zwalnia swojego CEO i zmienia plany? | Wiadomości | CrypS.

Metaverse bez randek. Tinder zwalnia swojego CEO i zmienia plany?

Anna Sutowicz
Tindera nie będzie w metaverse

Tinder obcina fundusze, porzuca plany dotyczące Tinder Coins, a jego dyrektor generalny odchodzi. Co się stało?


Biznes słabnie?

Rozczarowujące wyniki finansowe sprawiły, że Tinder obciął fundusze na rozwój w metaverse i porzucił plany dotyczące swojej cyfrowej waluty, Tinder Coins. Rozstał się także ze swoim CEO, Renate Nyborg.  Poinformował o tym we wtorek dyrektor generalny Match Group, Bernard Kim w liście kierowanym do akcjonariuszy.

Oficjalne powody odejścia Renate Nyborg nie są znane. Jednak, wyniki Tindera w drugim kwartale były poniżej oczekiwań inwestorów, co mogło zadecydować o jej odwołaniu. Powodem mogą być również wyzwania, które stawia Match Group, firma macierzysta Tindera. Renate Nyborg to pierwsza kobieta w firmie, która planowała wprowadzenie „Tinderverse”. Chciała sprawić, by w przyszłości użytkownicy Tindera mogli spotykać się w wirtualnej przestrzeni.

To nie jest odpowiedni czas

W swoim liście, Bernard Kim napisał, że Match Group nadal będzie obserwować przestrzeń metaverse, jednak na razie woli poczekać na odpowiedni czas:

Wierzę, że doświadczenie randkowe metaverse jest ważne, aby uchwycić następną generację użytkowników […] Jednakże, biorąc pod uwagę niepewność, co do ostatecznych konturów metaverse i tego, co będzie lub nie będzie działać […], poinstruowałem zespół, aby iterować, ale nie inwestować mocno w metaverse w tym czasie.

Będziemy nadal uważnie oceniać tę przestrzeń i rozważymy przejście do przodu w odpowiednim czasie, gdy będziemy mieli więcej jasności na temat ogólnej możliwości i poczujemy, że mamy usługę, która jest dobrze pozycjonowana, aby odnieść sukces.

Co z Tinder Coins?

Plany wydania cyfrowej waluty w aplikacji, Tinder Coins, zostały odwołane ze względu na niezadowalające wyniki testów. Bernard Kim stwierdził, że po zobaczeniu mieszanych wyników z testowania Tinder Coins, podjęto decyzję o „kroku wstecz”. Firma chce ponownie przeanalizować tę inicjatywę, by upewnić się, że w efektywny sposób przyczyni się do przychodów Tindera.

Tindera nie będzie w metaversereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.