McAfee nie inwestuje w kryptowaluty, tylko z nich korzysta | Wiadomości | CrypS.

McAfee nie inwestuje w kryptowaluty, tylko z nich korzysta

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
John Mcafee

Społeczność kryptowalut uważa, że miliarder John McAfee jest jednym z najwybitniejszych inwestorów w branży. Amerykański kandydat na prezydenta sprostował to twierdzenie, pisząc na swoim twitterze, że nie inwestuje on w kryptowaluty, a jedynie ich używa.

McAfee używa kryptowalut na co dzień

W ciągu ostatnich kilku lat branża kryptowalut rozwijała się dość prężnie. Była ona ewidentnie jedną z najszybciej postępujących dziedzin. Wiele wybitnych osobistości oraz rządów, zainteresowało się cyfrowymi aktywmi. Jedną ze znanych osób, która dosyć często wypowiada się na temat kryptowalut, jest twórca oprogramowania antywirusowego – John McAfee.

McAfee dzieli się swoim stanowiskiem wobec krypto od bardzo dawna. Ostatnio uruchomił on nawet swoją własną kryptowalutę o nazwie Ghost. Wielu ludzi uważa, że skoro ma on tak dużo do powiedzenia na temat kryptowalut, musiał on w nie sporo zainwestować. McAfee sprostował te pogłoski. W swoim ostatnim wpisie na Twitterze stwierdził, że wcale nie inwestuje w kryptowaluty, tylko ich używa, a to jest spora różnica.

Wpis producenta oprogramowania antywirusowego wywołał burzę komentarzy. Kilku użytkowników zastanawiało się, co McAfee kupuje przy pomocy kryptowalut, podczas gdy inni sugerowali, że są one bezużyteczne, ponieważ nie da rady ich używać podczas codziennych czynności, takich jak robienie zakupów czy płacenie rachunków. McAfee nieugięcie pozostał przy swoim poprzednim stanowisku i napisał:

“Ja kupuję przy pomocy kryptowalut wszystko. Wyprowadź się od mamy”

Prognozy Johna McAfee

Już od ponad 3 lat McAfee prognozował, że bitcoin w 2020 roku będzie kosztował milion dolarów. Swoje przewidywania argumentował mówiąc, że “jest to czysta matematyka”. Zaproponował on nawet zakład, który polegał na tym, że jeżeli jego prognozy się nie spełnią, odetnie on sobie penisa. Na początku tego roku, wycofał się z tej obietnicy twierdząc, że był to tylko i wyłącznie “prank”.

John Mcafeereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.