Manchester City stworzył własny fan token CITY | Wiadomości | CrypS.

Manchester City stworzył własny fan token CITY

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
manchester city token

Największy angielski klub piłkarski Manchester City jest kolejnym klubem sportowym, który uruchomił swój własny token oparty na blockchainie.

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem, Manchester City nawiązał współpracę z platformą Socios.com. Razem uruchomili fan token CITY na blockchainie Chiliz.

Według Stephana Cieplika, prezesa ds. globalnych partnerstw City Football Group, członkowie klubowego stowarzyszenia Cityzens będą mogli otrzymać tokeny CITY zupełnie za darmo.

Każdy istniejący zarejestrowany Cityzen będzie również uprawniony do otrzymania darmowego tokena, dzięki czemu będzie miał dostęp do pełnego zakresu korzyści i nagród.

Dyrektor generalny Chiliz i Socios Alexandre Dreyfus powiedział, że nowo uruchomiony token kibica zapewni fanom unikalne cyfrowe i rzeczywiste nagrody.

Kilka słów o Manchester City

Manchester City jest w lidze Premier League, najwyższej klasie rozgrywek piłki nożnej w Anglii. Co więcej jest najbardziej wartościowym klubem piłkarskim na świecie. Jego wartość w 2019 roku była szacowana na 2,7 miliarda dolarów.

W zeszłym roku Manchester City spotkał się z silną krytyką. Klub otrzymał dwuletni zakaz udziału w europejskich rozgrywkach za naruszenie zasad Finansowego Fair Play. Został on jednak ostatecznie unieważniony w apelacji.

Token Chiliz (CHZ) – natywny token blockhainowej platformy stworzonej przez Socios – w ciągu ostatnich kilku miesięcy odnotował paraboliczny wzrost o ponad 1500%. W momencie publikacji, kapitalizacja rynkowa CHZ wynosi 3,8 miliarda dolarów, a sam token kosztuje ok. 0,63 USD. Na początku marca, Chiliz zakończył rundę finansowania w wysokości 50 milionów dolarów w ramach planu ekspansji na amerykański rynek.

manchester city tokenreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.