Liquid udostępnia algorytmiczne rozwiązania tradingowe Hummingbot | Wiadomości | CrypS.

Liquid udostępnia algorytmiczne rozwiązania tradingowe Hummingbot

Mariusz Przepiórka
japońska giełda kryptowalut liquid zapowiada wprowadzenie kontraktów wieczystych bitcoina

Japońska giełda cyfrowych aktywów Liquid poinformowała o nawiązaniu współpracy z Hummingbot, dostawcą botów tradingowych dla kryptowalut. Giełda w pełni zintegrowała swą platformę z rozwiązaniami Hummingbot, aby ułatwić klientom stosowanie techniki tradingu wysokich częstotliwości.

Hummingbot działa od roku 2017 i dostarcza algorytmiczne rozwiązania tradingowe obejmujące kryptowaluty. Za spółką stoją m.in. Bain Capital Ventures i StartX Fund Uniwersytetu Stanforda. Integracja narzędzi Hummingbota na platformie tradingowej Liquid z pewnością pozytywnie wpłynie na trading wysokich częstotliwości.

Liquid jest spółką zależną Quoine, japońskiego giganta branży fintech świadczącego usługi od roku 2014. Platforma daje użytkownikom dostęp do globalnej sieci giełd kryptowalutowych. Jest również jedną z nielicznych spółek w tej branży, której wartość wyceniana jest na ponad 1 mld USD.

japońska giełda kryptowalut liquid zapowiada wprowadzenie kontraktów wieczystych bitcoinareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.