Kurs Chiliz mocno w górę! Projekt ogłasza przełomowe zmiany | Wiadomości | CrypS.

Kurs Chiliz mocno w górę! Projekt ogłasza przełomowe zmiany

Karolina Kropopek

Skoncentrowany na sporcie kryptowalutowy projekt doświadczył blisko 50% wzrostu w ciągu zaledwie tygodnia. Ożywienie na jego wykresie może mieć związek z ogłoszeniem zbliżającej się fuzji.


  • Dyrektor generalny projektu Chiliz przedstawił plany tego projektu na 2024 rok,
  • CHZ przekroczył niedawno próg 10 milionów transakcji on-chain.

Powód wzrostu na Chiliz

Wirtualna waluta CHZ po raz pierwszy od ostatnich 7 miesięcy przekroczyła poziom 0,10 dol. Nastąpiło to po tym, gdy w mediach pojawiły się spekulacje o możliwej fuzji projektu Chiliz w 2024 r.

Komentarz od Alexandre’a Dreyfusa stojącego na czele Chiliz pojawił się, gdy Klaytn (KLAY) i Finschia Foundation ogłosiły, iż łączą się, aby stworzyć największą potęgę Web3 w regionie azjatyckim.

Dyrektor generalny projektu, do którego przynależy CHZ, przypomniał, iż jego firma zwróciła się do Klaytn w 2023 roku z prośbą o fuzję.

Wsparcie ze strony wielorybów

Za ostatnim ożywieniem cenowym na wykresie CHZ mogą stać również duzi inwestorzy. W ciągu ostatnich 30 dni adresy kryptograficzne posiadające od 1 miliona do 10 milionów tokenów CHZ dodały do swojego salda łącznie ponad 60 milionów CHZ.

W chwili pisania tego tekstu kryptowaluta przynależna do Chiliz handluje w pobliżu 0,1036 dol. Od szczytu cenowego z marca 2021 r., odnotowanego w okolicy 0,8915 dol., potaniała ona o ponad 88%.
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.