Klon STEPN będzie płacił za seks zamiast biegania | Wiadomości | CrypS.

Klon STEPN będzie płacił za seks zamiast biegania

Redakcja
sexn

Start-up SEXN to właściwie klon STEPN. Tak samo planuje on uruchomić swoją aplikację mobilną, aby nagradzać aktywność fizyczną. Nie będzie to jednak bieganie. SEXN chce zapewnić swoim użytkownikom to co wszyscy kochają najbardziej, czyli seks i pieniądze.


Aplikacja będzie płaciła za uprawianie seksu. Użytkownicy SEXN uzyskają wysoki zwrot w postaci $SOT (Sex Orgasm Token) i $SST (Sexual Stamina Token). Wszystko to zostanie zamknięte w kilku trybach: coitus, tryb masturbacji, Sadism & Masochism oraz super mode. Wszystkie one zaspokoją potrzeby różnych grup ludzi w różnych sytuacjach i będą inaczej nagradzały użytkowników.

Na początku maja w ramach projektu odbyła się wstępna runda sprzedaży tokenów zarządzania SST. Pod koniec miesiąca w grze pojawią się tokeny Sex Orgasm Token (SOT).

Podczas tego wydarzenia zespół sprzedał 700 200 SOT w cenie 0,00085 BNB (~ 0,25 USD) za jeden token. Łącznie projekt ten zebrał około 175 tysięcy dolarów. Od tego czasu cena SOT spadła. W momencie pisania tego tekstu token był notowany na PancakeSwap za około 0,000211 BNB – 0,06 USD.

SST Admin Token jest również dostępny na PancakeSwap. Według CoinMarketCap wzrasta on o 16% w ciągu doby.

Jak odróżnić seks od biegania?

Programista SEXN o pseudonimie MAX wyjaśnił, że czujniki są w stanie odróżnić seks od innych aktywności fizycznych, takich jak bieganie.

Podczas seksu oczywiście nie nastąpi znacząca zmiana pozycji GPS. Opieramy się zatem na krzywej wzrostu częstości akcji serca, która różni się od dynamiki wydajności podczas wysiłku. Inny jest również stopień nasycenia krwi tlenem, a także wzorzec ruchu ramion. […] Jeśli po prostu biegniesz […], aplikacja będzie wiedziała, że oszukujesz.

sexnreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.