Japońska giełda BitFlyer wprowadza XRP | Wiadomości | CrypS.

Japońska giełda BitFlyer wprowadza XRP

Mariusz Przepiórka
bitflyer udostępnie ripple XRP

Japońska giełda kryptowalutowa BitFlyer rozpoczęła obsługę transakcji w walucie XRP. Ruch giełdy podyktowany jest faktem, że XRP to druga pod względem popularności kryptowaluta w Japonii. Tylko BTC może pochwalić się większą ogólną kwotą obrotu.

Użytkownicy BitFlyer mogą teraz kupować i sprzedawać XRP korzystając z platformy tradingowej giełdy, a także za pośrednictwem aplikacji obsługującej mobilne portfele. Na razie nie wiadomo, czy usługa będzie również dostępna dla użytkowników z innych regionów świata poprzez spółki zależne w USA i Europie.

We wrześniu giełda Bitflyer Europe dodała także do swej oferty takie kryptowaluty jak Bitcoin Cash (BCH), Ether Classic (ETC), Litecoin (LTC), Lisk (LSK) i Monacoin (MONA), a amerykański oddział zaczął obsługiwać transakcje w BCH, ETC i LTC.

bitflyer udostępnie ripple XRPreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.