Jakie są życiowe zasady Changpenga Zhao? | Wiadomości | CrypS.

Jakie są życiowe zasady Changpenga Zhao?

Redakcja
changpeng zhao cz

Szef giełdy kryptowalutowej Binance, Changpen Zhao (CZ), opublikował zasady, którymi kieruje się w swoim życiu. Powiedział, że nie uważa, iż są one słuszne lub niesłuszne, ale stara się ich przestrzegać w każdej sytuacji. CZ podkreślił zwłaszcza uczciwość, która obejmuje wiele aspektów – od osobistych relacji ze współpracownikami po transakcje biznesowe.


Przedsiębiorca powiedział, że wierzy w siłę prawdy i uczciwości. CZ radził, by nie wykorzystywać ludzi i nie pozwalać robić tego innym. Ponadto Zhao zalecał, aby nawiązywać jedynie długoterminowe, wzajemnie korzystne relacje lub transakcje. Stwierdził, że wierzy w sukces jedynie w dłuższej perspektywie. Aby współpraca miała sens, musi też być korzystna dla obu stron.

CZ zapewnił też, że stara się unikać osób nieetycznych i toksycznych. Dotyczy to również osób, które nie podzielają jego wartości życiowych czy misji. Zdaniem przedsiębiorcy, takie postacie należy wygonić ze swojego życia. Nigdy też nie należy przekraczać granic etycznych. W komunikacji z użytkownikami należy postępować właściwie, a nie wybierać to, co najłatwiejsze.

Wyeliminuj ze swojego życia rozpraszacze

Biznesmen powiedział, że sukces nie zależy od tego, ile rzeczy zrobisz. Ważniejsze jest to, jak dobrze ktoś radzi sobie z konkretnymi paroma sprawami. Według CZ skupienie pozwala na ciężką pracę, co oznacza, że trzeba wyeliminować ze swojego życia rozpraszacze.

Szef Binance stara się między innymi mieć pozytywne nastawienie do wszystkiego w życiu. To prowadzi do pozytywnych rezultatów, bo tak działa świat.

CZ podkreślił również, że kluczem do sukcesu jest odpowiednia mentalność. Należy być odpowiedzialnym i być dumnym z tego, co się robi. Świat ciągle się zmienia, co oznacza, że ludzie również muszą się uczyć. Przedsiębiorca polecał czytanie książek, mieszkanie w różnych miastach i poszerzanie horyzontów.

changpeng zhao czreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.