Interactive Brokers uruchamia handel kryptowalutami | Wiadomości | CrypS.

Interactive Brokers uruchamia handel kryptowalutami

Konrad Juszczyk
Interactive Brokers uruchamia handel kryptowalutami

Interactive Brokers Group Inc. poinformowało, że ​​uruchomiła handel kryptowalutami dla zarejestrowanych doradców inwestycyjnych w USA.

Kolejna firma umożliwia handel krypto

Globalna firma brokerska Interactive Brokers Group, ogłosiła dziś rozpoczęcie handlu kryptowalutami dla zarejestrowanych doradców inwestycyjnych (RIA) w USA. Firma umożliwia handel i usługę przechowywania Bitcoina (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) i Litecoin (LTC) za pośrednictwem Paxos Trust Company w imieniu klientów.

Alokowanie niewielkiego procentu aktywów w kryptowaluty w ramach dobrze zdywersyfikowanego portfela staje się coraz bardziej powszechne, a doradcy mogą chcieć polecać kryptowaluty swoim klientom. – powiedział wiceprezes wykonawczy Interactive Brokers ds. marketingu i rozwoju produktów, Steve Sanders.

RIA skorzystają z możliwości zarządzania pozycjami swoich klientów w kryptowalutach, w tym również akcjami, obligacjami, kontraktami terminowymi, funduszami inwestycyjnymi i ETF’ami z całego świata. Interactive Brokers nakłada prowizje od 0,12% do 0,18% wartości transakcji, w zależności od miesięcznego wolumenu za minimum 1,75 USD za zamówienie. Nie będzie jednak żadnych dodatkowych spreadów, marż ani opłat powierniczych. Zgodnie z ogłoszeniem firma planuje rozszerzyć usługę na pozostałe regiony świata.

Interactive Brokers uruchamia handel kryptowalutami
reklama
reklama