Historyczne wydarzenie kryptowalutowe w Saratodze | Wiadomości | CrypS.

Historyczne wydarzenie kryptowalutowe w Saratodze

Mariusz Przepiórka
Historyczne wydarzenie kryptowalutowe w Saratodze

Świat wyścigów konnych jest przesiąknięty tradycją, a ludzie zaangażowani w ten świat często są odporni na jakiekolwiek zmiany. Wyścigi konne to jednak również wielki biznes, w którym co roku wydawane są miliony dolarów. W tym roku tradycja i innowacja zderzyły się podczas Saratoga Sale.

Fasig-Tipton jest domem aukcyjnym, który w branży hodowców koni jest tym, czym dla dzieł sztuki domy Sotheby lub Christie. Spółka założona w 1898 roku jest najstarszą tego typu w Ameryce Północnej. Każdego roku Fasig-Tipton organizuje 14 aukcji koni, w tym prestiżową Saratoga Sale, podczas której w tym roku sprzedano 135 koni za łączną sumę ponad 55 mln USD.

Dom aukcyjny zaskoczył wszystkich informacją o tegorocznej Saratoga Sale, która odbyła się w dniach 9-10 sierpnia. Firma powiadomiła, że będzie to pierwsza w historii aukcja, podczas której będzie akceptowała kryptowaluty. W tym celu nawiązała współpracę z protokołem SWAPP. Kupujący za pomocą kryptowaluty otrzymywali nagrody od SWAPP, który został oficjalnym partnerem kryptowalutowym Saratoga Sale. Nabywca klaczy o imieniu Violence, za którą zapłacono kryptowalutą, otrzymał milion tokenów SWAPP, które można wymienić na różne tradycyjne waluty emitowane przez rządy i kryptowaluty.

SWAPP pozwoli użytkownikom zarabiać na danych

SWAPP wkrótce znów przejdzie do historii. Przez lata firmy Big Data gromadziły i spieniężały dane osobowe użytkowników bez ich wynagradzania. Aplikacja mobilna Swapp, która wkrótce zostanie uruchomiona, zburzy ten system i zrekompensuje użytkownikom wykorzystanie ich danych. Użytkownicy będą mogli zainstalować aplikację i umożliwić jej synchronizację z kontami w mediach społecznościowych. Następnie aplikacja pozwoli użytkownikom na spieniężenie ich danych w formie tokenów SWAPP.

Zorganizowany świat wyścigów konnych w Stanach Zjednoczonych liczy sobie ponad sto lat, natomiast kryptowaluty w porównaniu z nim stawiają pierwsze kroki. Te dwie branże mogą wydawać się dziwnym połączeniem, jednak przy szacowanej liczbie ponad 100 milionów użytkowników kryptowalut na całym świecie, potrzeba akceptacji kryptowalut w kolejnych branżach będzie coraz większa.

Historyczne wydarzenie kryptowalutowe w Saratodzereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.