Hakerzy włamali się na konto The Sandbox na Instagramie | Wiadomości | CrypS.

Hakerzy włamali się na konto The Sandbox na Instagramie

Redakcja
the sandbox

Hakerzy włamali się na instagramowe konto metaverse The Sandbox i w jego opisie zamieścili link phishingowy. Użytkownicy zostali poproszeni o nie wchodzenie w interakcję z profilem, dopóki projekt nie odzyska dostępu.


Przedstawiciele projektu potwierdzili włamanie, przy czym zastosowano uwierzytelnianie 2FA i inne środki bezpieczeństwa. Skontaktowali się z platformą i zaapelowali do użytkowników, by nie klikali w zamieszczone linki.

Przypomnijmy, że innego dnia napastnicy włamali się na konto Twittera firmy księgowej PwC Venezuela. Wykorzystali je do promocji fałszywego giveawaya XRP w imieniu CEO Ripple Brada Garlinghouse’a.

W sierpniu, niezidentyfikowane osoby naruszyły frontend protokołu DeFi Curve Finance. W efekcie użytkownicy stracili aktywa o wartości 573 tys. dolarów.

the sandboxreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.