Google pozwala bezpośrednio sprawdzać adresy Ethereum | Wiadomości | CrypS.

Google pozwala bezpośrednio sprawdzać adresy Ethereum

Redakcja
Oprogramowanie dostarczone przez Google Ads drenuje cały portfel kryptowalutowy influencera

Wyszukiwarka Google zaczęła bezpośrednio podawać dane dotyczące portfeli Ethereum. Na fakt ten zwrócił uwagę Han Hua, główny inwestor w Google Ventures.


Kiedy użytkownik wpisze adres Ethereum do paska wyszukiwania, Google wyświetla jego saldo. Dane pobierane są z eksploratora bloków Etherscan.

Funkcja jest dostępna dla ograniczonej liczby użytkowników i nie pokazuje sald portfeli z monetami innymi niż ETH.

We wrześniu, przed uruchomieniem The Merge, Google uruchomiło licznik odliczający czas do uruchomienia aktualizacji sieci Ethereum.

Google umożliwi płatności krypto z pomocą Coinbase

Google Cloud bardzo aktywnie rozwija swoją obecność w świecie Web3. W dniu 27 stycznia tego roku firma zapowiedziała, że uruchomi cały wewnętrzny zespół zajmujący się aktywami cyfrowymi. Ostatnio gigant wyszukiwania poinformował też o partnerstwie z Coinbase. Współpraca pozwoli wybranej grupie klientów płacić za usługi w chmurze za pomocą cyfrowych walut.

Gigant big techu planuje także zbadać wykorzystanie usługi Coinbase Prime – służącej do przechowywania i handlu kryptowalutami. W zamian za to Coinbase ma przenieść niektóre ze swoich aplikacji z Amazon Web Services na Google Cloud.

Oprogramowanie dostarczone przez Google Ads drenuje cały portfel kryptowalutowy influencerareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.