Główny deweloper Dogecoina wycofuje się z projektu | Wiadomości | CrypS.

Główny deweloper Dogecoina wycofuje się z projektu

Maciej Żerelik
27% zasobów Dogecoin na jednym adresie

Ross Nicoll, główny deweloper Dogecoin Foundation, ogłosił, że odchodzi z projektu z powodu „przytłoczenia”.

W liście opublikowanym 16 lutego 2022 roku, Nicoll stwierdził, że jest przytłoczony stresem i możliwym konfliktem interesów. Zauważył, że konflikt ten może się pojawić, ponieważ jego pracodawca w codziennej pracy wchodzi w świat blockchaina.

Niemniej jednak Nicoll pozostanie doradcą Dogecoina przez najbliższe cztery do ośmiu tygodni, aby zapewnić płynne przejście.

Deweloper dodał, że pomimo jego wkładu we wzrost DOGE, głównym powodem do niepokoju były nieznane podmioty zewnętrzne, które twierdziły, że są głównymi programistami meme coina. Zauważył on, że podmioty te zarejestrowały znaki towarowe dla Dogecoin i że było to główne wyzwanie w 2021 roku. Nicoll dodał, że społeczność Dogecoin powinna współpracować, aby nie narażać fundacji na ryzyko prawne.

Fundacja działa w niezwykle wymagającym środowisku, gdzie na każdym kroku proste procesy są znacznie bardziej skomplikowane niż powinny być, ale idzie do przodu.

Od czasu, gdy Dogecoin zyskał ogromną popularność, był krytykowany za brak użyteczności. Jednak wraz z rosnącym zainteresowaniem inwestorów, deweloperzy rozpoczęli prace nad ulepszeniem sieci, aby napędzić adopcję.

Jednym z kluczowych wydarzeń jest przejście na energooszczędną technologię Proof-of-Stake. W migracji meme coina pomaga nawet sam  współzałożyciel Ethereum Vitalik Buterin.

27% zasobów Dogecoin na jednym adresiereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.