Giełda z Hong Kongu zamraża środki swoich klientów | Wiadomości | CrypS.

Giełda z Hong Kongu zamraża środki swoich klientów

Zerelik Maciej
hong kong

Dziesiątki klientów giełdy z Hong Kongu o nazwie Coinsuper skaraży się, że nie mogą odzyskać środków z platformy. Przynajmniej siedmiu z nich skontaktowało się w tej sprawie z policją.

Według relacji Bloomberga z 7 stycznia, problem pojawił się pod koniec listopada. Pięciu klientów platformy twierdziło wtedy, że nie mogą wypłacić łącznie 55 000 USD (kwota składająca się zarówno z aktywów cyfrowych jak i gotówki). Szukając rozwiązania swojego problemu, złożyli nawet doniesienia do lokalnych władz.

Zarząd Coinsuper nie udzielił komentarza w tej sprawie. Dodatkowo, administrator czatu giełdy na Telegramie przestał odpowiadać na zapytania dotyczące nieudanych transakcji ponad miesiąc temu. W zeszłym tygodniu co prawda poprosił poszkodowanych klientów o podanie swoich adresów e-mail. Jednak niektórzy twierdzą, że na tym się zakończyło i nie zostały podjęte żadne inne działania.

Rzecznik policji w Hongkongu powiedział, że funkcjonariusze badają inny podobny przypadek. Osoba fizyczna, która zakupiła kryptowaluty „za pośrednictwem firmy inwestycyjnej”, nie mogła odzyskać swoich funduszy od grudnia ubiegłego roku.

Na chwilę obecną giełda Coinsuper pozostaje funkcjonalna. W ciągu ostatnich 24 godzin obsłużyła nawet około 18,5 miliona dolarów wolumenu.

hong kong
reklama
reklama