Giełda kryptowalutowa EXMO uruchomiła kolekcję NFT w celu pomocy Ukrainie | Wiadomości | CrypS.

Giełda kryptowalutowa EXMO uruchomiła kolekcję NFT w celu pomocy Ukrainie

Albert Czajkowski
exmo nft

Globalna giełda kryptowalutowa EXMO wydała kolekcję tokenów NFT, która opowiada o historii giełdy od pierwszych dni jej istnienia. 100% wpływów ze sprzedaży charytatywnej tokenów zostanie przeznaczone na pomoc narodowi Ukrainy, dotkniętemu rosyjską agresją wojskową.

Z powodu swoich urodzin giełda EXMO zaprezentowała swoim użytkownikom własną kolekcję tokenów NFT, poświęconą 8-letniej historii kryptogiełdy. Kolekcja składa się z 38 tokenów NFT, które upamiętniają znaczące wydarzenia w historii nie tylko firmy, ale i całego świata kryptowalut. Na przykład, możesz kupić tokeny NFT z cenami bitcoinów na historycznych szczytach i historycznych niminimach.

24 lutego EXMO skończyło 8 lat. Jak zwykle zaplanowaliśmy wiele świątecznych wydarzeń, które, oczywiście, musieliśmy odwołać. Był to również dzień, który skłonił nas do założenia funduszu Save Ukraine, w celu wsparcia Ukraińców, dotkniętych rosyjską agresją. W naszej kolekcji tokenów NFT dzieliliśmy się emocjami i opowieściami o tym, jak się rozwijaliśmy i dorastaliśmy. Teraz te NFT z historią są sprzedawane na cele charytatywne, a cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla ludności cywilnej na Ukrainie – mówi Siergiej Żdanow, Dyrektor Generalny EXMO.

Unikatowy token NFT od EXMO można już kupić na OpenSea za 0,1 ETH. Cały dochód zostanie przekazany na rzecz fundacji Save Ukraine. Jak podaje blog platformy EXMO, fundusz ma na celu wsparcie ukraińskiej ludności cywilnej dotkniętej skutkami wojny. Każdy może dokonać depozytu kryptowalutowego w jednej z 13 kryptowalut i dołączyć do zespołu, zostając wolontariuszem fundacji. Organizacja Save Ukraine zapewnia pomoc w wielu obszarach, od dostarczania artykułów pierwszej potrzeby, po krótkoterminową pomoc finansową.

O EXMO

EXMO to gobalna giełda kryptowalut, która została założona w 2014 roku. Platforma zapewnia ponad 2 milionom klientów z całego świata szerokie możliwości handlu i przechowywania kryptowalut. Giełda konsekwentnie rozszerza swoją funkcjonalność, uzupełnia listę aktywów przeznaczonych do handlu oraz zapoznaje swoich użytkowników z aktywami cyfrowymi. Główną misją zespołu EXMO jest uczynienie rynku kryptowalut dostępnym dla każdego.

exmo nft
reklama
reklama