Giełda kryptowalut Gate.io będzie oferować Polakom swoją kartę Visa. Jakie są jej benefity? | Wiadomości | CrypS.

Giełda kryptowalut Gate.io będzie oferować Polakom swoją kartę Visa. Jakie są jej benefity?

Filip Dzięciołowski
Gate.io karta Visa

Topowa platforma do handlu cyfrowymi aktywami ogłosiła dodanie kolejnych państw z listy Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) do swojego programu korzystania ze specjalnej karty płatniczej Visa. Wśród tych krajów pojawia się również Polska!


  • Dzięki opcji Gate Card posiadacze karty płatniczej od Gate.io będą w stanie dokonywać nią płatności w kryptowalutach w 29 z 30 krajów EOG,
  • Giełda przedstawiła korzyści płynące z tego tytułu dla wszystkich osób, które zapiszą się na listę oczekujących po jej nowy produkt.

Płać kartą Gate.io w całej Europie

Jeżeli jesteście klientami giełdy kryptowalut Gate.io i posiadacie zweryfikowane konto na jej platformie, to już dziś możecie zapisać się na listę użytkowników oczekujących na otrzymanie swojej specjalnej karty debetowej!

Dzięki temu, że działająca od 2013 firma rozszerzyła zasięg swojej oferty o kolejne państwa EOG o mieszkańców Liechtensteinu, Bułgarii, Czech, Danii, Węgier, Islandii, Norwegii, Rumunii, Szwecji i Polski, będziemy mogli korzystać z tego produktu praktycznie w całej Europie!

Co oferuje Gate Card? Jak możemy przeczytać na stronie giełdy, jednym z takich benefitów jest cashback 1% w stablecoinie USDT za każdą dokonaną transakcję przy użyciu jego „plastiku”.

Do wyboru mamy także ponad 100 różnych kryptowalut, które mogą nam posłużyć jako środek wymiany, co daje sporą elastyczność w działaniu.

Karta od Gate.io jest kompatybilna także z usługą Google Pay, dzięki czemu możemy łatwo i szybko dokonywać zakupów w sieci.

Dodatkowo możemy używać jej do wypłat posiadanych środków z portfeli giełdowych w walutach fiducjarnych we wszystkich bankomatach obsługujących Visa.

Zainteresowany? Zamów swoją kartę już dziś pod tym linkiem i ciesz się swobodą w płatnościach swoimi krypto!

Gate.io karta Visareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.