Giełda Bybit przestanie obsługiwać klientów z Wielkiej Brytanii | Wiadomości | CrypS.

Giełda Bybit przestanie obsługiwać klientów z Wielkiej Brytanii

Konrad Juszczyk
Bybit przestanie obsługiwać klientów z w Wielkiej Brytanii Regulacje prawne

Bybit przestanie obsługiwać klientów z Wielkiej Brytanii począwszy od 31 marca w związku z nowymi przepisami od FCA dotyczącymi krypto-pochodnych.

Zamknięcie usług Bybit dla UK

Giełda derywatywów kryptowalutowych Bybit ogłosiła dziś, że zawiesi usługi dla swoich klientów w Wielkiej Brytanii od 31 marca. Platforma oferuje szereg wysokiej klasy produktów handlowych dla kryptowalut, takich jak Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) i wiele innych. Bybit zaleca zamknięcie wszystkich swoich pozycji i wycofania sald użytkownikom, którzy mogą zostać dotknięci zamknięciem usług od firmy. Ponoć nowe rejestracje przy użyciu brytyjskich numerów telefonów komórkowych i / lub adresów IP będą natychmiast ograniczane.

Aby zachować zgodność z zakazem Financial Conduct Authority (FCA) dotyczącym krypto pochodnych, Bybit przestanie świadczyć usługi klientom z Wielkiej Brytanii – poinformowała giełda w komunikacie

Zakaz od brytyjskiego FCA wszedł w życie w styczniu 2021 roku, jednak niektóre platformy jak Bybit, kontynuowały operacje dla obecnych klientów. Warto podkreślić, że Bybit to jedna z największych giełd kryptowalut. Według CoinGecko, w ciągu ostatniego dnia na giełdzie wolumen transakcji wyniósł ponad 11 miliardów dolarów. Według słów giełdy, Bybit będzie nadal rozmawiać z lokalnymi władzami w celu udostępnienia swoich usług klientom z Wielkiej Brytanii.

Bybit przestanie obsługiwać klientów z w Wielkiej Brytanii
reklama
reklama