Giełda Bybit przestanie obsługiwać klientów z Wielkiej Brytanii | Wiadomości | CrypS.

Giełda Bybit przestanie obsługiwać klientów z Wielkiej Brytanii

Redaktor: Albert Czajkowski
Bybit przestanie obsługiwać klientów z w Wielkiej Brytanii Regulacje

Bybit przestanie obsługiwać klientów z Wielkiej Brytanii począwszy od 31 marca w związku z nowymi przepisami od FCA dotyczącymi krypto-pochodnych.

Zamknięcie usług Bybit dla UK

Giełda derywatywów kryptowalutowych Bybit ogłosiła dziś, że zawiesi usługi dla swoich klientów w Wielkiej Brytanii od 31 marca. Platforma oferuje szereg wysokiej klasy produktów handlowych dla kryptowalut, takich jak Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) i wiele innych. Bybit zaleca zamknięcie wszystkich swoich pozycji i wycofania sald użytkownikom, którzy mogą zostać dotknięci zamknięciem usług od firmy. Ponoć nowe rejestracje przy użyciu brytyjskich numerów telefonów komórkowych i / lub adresów IP będą natychmiast ograniczane.

Aby zachować zgodność z zakazem Financial Conduct Authority (FCA) dotyczącym krypto pochodnych, Bybit przestanie świadczyć usługi klientom z Wielkiej Brytanii – poinformowała giełda w komunikacie

Zakaz od brytyjskiego FCA wszedł w życie w styczniu 2021 roku, jednak niektóre platformy jak Bybit, kontynuowały operacje dla obecnych klientów. Warto podkreślić, że Bybit to jedna z największych giełd kryptowalut. Według CoinGecko, w ciągu ostatniego dnia na giełdzie wolumen transakcji wyniósł ponad 11 miliardów dolarów. Według słów giełdy, Bybit będzie nadal rozmawiać z lokalnymi władzami w celu udostępnienia swoich usług klientom z Wielkiej Brytanii.

Bybit przestanie obsługiwać klientów z w Wielkiej Brytaniireklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.