Gate.io rezygnuje z obsługi klientów z kilkunastu krajów | Wiadomości | CrypS.

Gate.io rezygnuje z obsługi klientów z kilkunastu krajów

Redaktor: Albert Czajkowski
gate.io

Kryptowalutowa giełda Gate.io rozesłała do swych klientów informację, zgodnie z którą przestaje obsługiwać inwestorów z kilkunastu krajów. Firma w przesłanej korespondencji powołuje się na Sekcję II warunków świadczenia usług.

Ograniczenia dotyczą klientów ze Stanów Zjednoczonych, Bangladeszu, Wenezueli, Singapuru, Ekwadoru, Kanady, Boliwii, Syrii, Chin, Malty, Kuby i Iranu. Klienci ze wskazanych regionów powinni wycofać wszystkie swoje aktywa i zamknąć istniejące pozycje oraz zrezygnować z pozostałych usług świadczonych na platformie Gate.io.

Klienci giełdy Gate.io z tych krajów mają na to czas do 10 kwietnia 2022. Według komunikatu, po tym terminie środki znajdujące się na koncie mogą być niedostępne, a konta zostaną trwale zamknięte po 30 kwietnia 2022. W przypadku klientów spoza wskazanych regionów usługi będą świadczone bez zmian.

gate.ioreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.