Fundacja Binance wspiera walkę z pożarami w Australii | Wiadomości | CrypS.

Fundacja Binance wspiera walkę z pożarami w Australii

Mariusz Przepiórka
binance

Fundacja Binance Charity poinformowała, że uruchamia nowy projekt charytatywny, którego celem jest pomoc w usuwaniu skutków pożarów w Australii. Projekt o nazwie Australia Bushfire Donations otrzymał już wsparcie Binance Charity w tokenach Binance Coin (BNB) o wartości 1 mln USD.

Inicjatywa Australia Bushfire Donations opiera się na blockchainie, dlatego wszystkie wpłaty i wydatki będą jawne. Fundacja zamierza przekazać uzbierane środki jak największej liczbie lokalnych organizacji. CEO giełdy Binance Changpeng Zhao zaapelował do społeczności kryptowalutowej o wsparcie Australii w walce z pożarami.

Na początku stycznia z podobnym apelem wystąpił założyciel i CEO australijskiego portalu Nugget’s News Alex Saunders. Wezwał on branżę kryptowalutową i blockchainową, aby pokazała światu swą siłę i dokonywała wpłat w BTC, ETH, LTC i BNB. Inicjatywa szybko została rozpropagowana przez innych członków społeczności. W działania włączyli się m.in. broker Ainslie Bullion, analityk platformy eToro Mati Greenspan i trader Scott Melker.

binance
reklama
reklama