FTX rozdaje 25 USD każdemu swojemu klientowi z Ukrainy | Wiadomości | CrypS.

FTX rozdaje 25 USD każdemu swojemu klientowi z Ukrainy

Maciej Żerelik
FTX osiąga wycenę 25 miliardów dolarów

Giełda FTX rozdaje 25 dolarów każdemu ukraińskiemu posiadaczowi konta zarejestrowanego na platformie. Fakt ten został potwierdzony przez dyrektora generalnego firmy, Sama Bankmana-Frieda (znanego również jako SBF), za pośrednictwem jego własnego konta na Twitterze.

Pan Bankman-Fried napisał w tweecie:

Właśnie daliśmy 25 dolarów każdemu Ukraińcowi na FTX, zrób to, co musisz zrobić.

W momencie pisania tego tekstu, tweet otrzymał ponad 38 000 polubień i był retweetowany ponad 4450 razy. Donacja ze strony FTX oznacza, że każdy ukraiński użytkownik FTX otrzyma blisko 745,50 ukraińskich hrywien.

Ten ruch jest kolejnym wyrazem poparcia globalnej krypto społeczności dla Ukrainy w obliczu rosyjskiej inwazji, która rozpoczęła w dniu 24 lutego.

Do tej pory społeczność krypto zdołała zebrać ponad 4 miliony dolarów w Bitcoinach na rzecz ukraińskich działań. Wsparcie napływa ze wszystkich zakątków świata. Z tego ponad 3 miliony dolarów zostało zadeklarowane przez jednego darczyńcę.

FTX osiąga wycenę 25 miliardów dolarówreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.