Fidelity nagradza pracowników w kryptowalucie | Wiadomości | CrypS.

Fidelity nagradza pracowników w kryptowalucie

Mariusz Przepiórka
firma nagradza swoich pracowników kryptowalutami

Firma Fidelity Investments działająca w sektorze usług finansowych zaczęła nagradzać swoich pracowników cyfrowymi walutami. W ramach tego pilotażowego projektu firmowe Centrum Technologii Stosowanej (FCAT) współpracuje z TokenSoft i korzysta ze standardu tokena ERC-1404.

TokenSoft zaprojektował i wyemitował tokena związanego z unikalnym programem nagród, zgodnie z zapotrzebowaniem zgłoszonym przez firmę Fidelity. Fidelity natomiast korzysta z tokena do nagradzania pracowników, aby zachęcić ich do udziału w wewnętrznych wydarzeniach i projektach.

W ostatnim czasie firma Fidelity zaangażowała się w sektor kryptowalutowy i w swych planach ma m.in. uruchomienie platformy tradingowej. Swe usługi zamierza jednak oferować klientom instytucjonalnym. Niedawno jej dział zajmujący się branżą krypto – Fidelity Digital Assets – uzyskał licencję na oferowanie usług tradingowych w stanie Nowy Jork.

firma nagradza swoich pracowników kryptowalutamireklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.