Ethereum skoczy o 50% już niebawem? Ta aktualizacja ma w tym pomóc | Wiadomości | CrypS.

Ethereum skoczy o 50% już niebawem? Ta aktualizacja ma w tym pomóc

Znany analityk ma nadzieję na silny wzrost wartości drugiej co do wielkości kryptowaluty. W jego opinii ETH jest w stanie wznieść się w najbliższym czasie powyżej 3,5 tys. dolarów.


  • Według Michaela van de Poppe ether jest gotów do wzrostu o prawie 50%,
  • Duże nadzieje wspomniany ekspert żywi z nadchodzącą aktualizacją sieci Ethereum pod nazwą Dencun, która ma na celu zwiększenie jej skalowalności oraz obniżenie kosztów transakcyjnych

Ethereum z potencjałem 50% wzrostu

Druga co do wielkości wirtualna waluta doznała znacznego ożywienia cenowego w ciągu ostatnich 24 godzin. Jej kurs wspiął się powyżej linii 2,4 tys. dol. Skok ten po części spełnił oczekiwania znanego analityka – Michaela van de Poppe’a. 6 lutego br. pisał on na platformie X, że ETH jest gotowe do kontynuacji rajdu po przekształceniu poziomu oporu w wysokości około 2 145 dol. w strefę wsparcia. 

Zdaniem Michaela van de Poppe’a dużą rolę we wzroście Ethereum może odegrać nadchodząca aktualizacja Dencun. Wczoraj (tj. 7 lutego br.) została ona pomyślnie wdrożona w ostatniej sieci testowej Ethereum, która nosi nazwę Holesky.

wykres-eth
Wykres ETH. Źródło: tradingview.com

Wspomniane wdrożenie ma na celu zwiększenie skalowalności projektu, a także obniżenie kosztów transakcyjnych. To zaś według cytowanego analityka ma służyć za katalizator wzrostowy dla ETH. 

Bitcoin nie pozostaje w tyle

Obok Michael van de Poppe rzucił okiem także na bitcoina. Stwierdził on, iż czołowa z kryptowalut może dotrzeć do 48 tys. dol. przed halvingiem, który dzieli nagrodę blokową BTC na połowę. Wydarzenie to według wyliczeń on-chain przypada na kwiecień br. 

Aktualnie bitcoin handluje w okolicy 45 tys. dol. za monetę. Od celu wyznaczonego przez cytowanego analityka dzieli go zatem jedynie 12%. 
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.