Elon Musk publicznie zapowiedział nową funkcję na X. Zrobił to grając w Diablo 4 | Wiadomości | CrypS.

Elon Musk publicznie zapowiedział nową funkcję na X. Zrobił to grając w Diablo 4

Elon Musk Twitter Elon Musk

Podczas swojej transmisji na żywo Elon Musk powiedział, że portal X zostanie rozbudowany o usługę streamingu gier z Xboxa i PS5. To kolejny krok uczynienia z dawnego Twittera “aplikacji do wszystkiego”.


Elon Musk robi kolejny krok

Elon Musk przez kilkadziesiąt minut streamował to, jak gra w popularną internetową grę RPG “Diablo 4”.

Jego stream był zapowiedzią nowej usługi X. Chodzi o streaming gier.

(…) naszym celem jest to, aby dźwięk brzmiał normalnie, obraz wyglądał w miarę dobrze, więc nie migotał, a komentarze działały

– opowiadał Musk.

Mimo tego, że ponoć trwają dopiero testy, przez cały czas sprowadzenia streamingu przez szefa Tesli jakość transmisji pozostała na dość wysokim poziomie.

To super, że to w ogóle działa

– ocenił usługę w dość zachowawczy sposób biznesmen i – jak od teraz wiemy – fan “Diablo 4”.

Pod koniec transmisji twórca potęgi Tesli odpowiadał na pytania widzów. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że programiści X chcą umożliwić streaming z konsol Xbox i PS5.

Wiesz, że nie staramy się robić wszystkiego lepiej niż każda inna aplikacja, ale chcemy powiedzieć: „OK, jeśli chcesz zrobić coś w systemie X lub na platformie X, możesz to zrobić, jeśli chcesz”

– powiedział Musk.

Myślę, że bardzo specjalistyczne aplikacje nadal będą prawdopodobnie lepsze od nas pod wieloma względami, ale wiesz, myślę, że możemy być najlepszą aplikacją do wszystkiego. Bycie aplikacją o charakterze uniwersalnym, która, jak sądzę, umożliwia odkrywanie i interakcję z największą liczbą ludzi na świecie, ma pewną wartość

– dodał, przypominając o swoim głównym celu – uczynieniu z X “apki do wszystkiego“.

Co z kryptowalutami?

Nadal nie wiemy jednak, czy na X będziemy mogli płacić kryptowalutami. Od dawna sugeruje się, że Musk wprowadzi taką opcję. Zwłaszcza, że ma dziwną słabość do dogecoina, który nadawałby się do realizacji mikropłatności. Oczywiście możemy założyć, że wraz z dodaniem DOGE doszedłby też bitcoin, ether i może jeszcze inne cyfrowe waluty. Na razie jednak – jak wiemy – nic nie zostało oficjalnie potwierdzone.

Elon Musk Twitterreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.