Do Kwon rozwiązał Terraform Labs na kilka dni przed upadkiem Luny | Wiadomości | CrypS.

Do Kwon rozwiązał Terraform Labs na kilka dni przed upadkiem Luny

Redakcja
terra luna

Historia krachu Terra (LUNA) – określanego przez niektórych jako Lehman Brothers kryptowalut – przybrała kolejny niezwykły obrót. Jak się okazuje, likwidacja dwóch południowokoreańskich biur i rozwiązanie Terraform Labs Korea Corporation odbyło się już na kilka dni przed upadkiem projektu.


Początkowo informacje te zostały przekazane przez południowokoreański serwis informacyjny Digital Today. Teraz potwierdzają to jednak dokumenty Biura Rejestru Sądu Najwyższego.

Zarówno siedziba główna w Busan, jak i biura w Seulu zostały zgłoszone do rozwiązania podczas walnego zgromadzenia akcjonariuszy w dniu 30 kwietnia. Ich likwidacja nastąpiła odpowiednio 4 i 6 maja.

Moment podjęcia tych decyzji wzbudził podejrzenia wśród społeczności kryptowalutowej ze względu na ich potencjalne powiązanie z wydarzeniami, które doprowadziły do zapaści finansowej firmy.

Terra jest obecnie w trakcie opracowywania planu odrodzenia opartego na drugiej poprawce do propozycji zarządzania 1623. Jeśli zostanie ona zatwierdzona, wprowadzi trzy zmiany do obecnego systemu:

  • zwiększy płynność genezy z 15% do 30%, aby “złagodzić przyszłą presję inflacyjną”,
  • wdroży nowy profil płynności dla posiadaczy LUNA przed atakiem
  • oraz zmniejszy środki dla posiadaczy UST po ataku.
terra lunareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.