Darmowe webinarium Niebezpiecznika – zapisz się i pomóż służbie zdrowia! | Wiadomości | CrypS.

Darmowe webinarium Niebezpiecznika – zapisz się i pomóż służbie zdrowia!

Mariusz Przepiórka
niebezpiecznik wspiera szpitale przez darmowy webinar

Serwis internetowy Niebezpiecznik zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Jak zabezpieczyć konta internetowe przed hakerami?”. Webinarium będzie dostępne na YouTube, w najbliższą środę, 8 kwietnia o godz. 19:00. Aby otrzymać link do webinarium, musisz się zarejestrować pod poniższym linkiem:

ZAREJESTRUJ SIĘ

Spotkanie poprowadzi Piotr Konieczny, założyciel serwisu Niebezpiecznik. Wśród poruszanych tematów będą m.in. ataki na konta internetowe, fakty i mity na temat haseł, dwuskładnikowe uwierzytelnianie oraz rady pozwalające zabezpieczyć każde konto przed włamaniem. W programie znajduje się również prowadzona na żywo sesja Q&A.

Webinarium jest bezpłatne, ale jeśli chcesz, możesz za nie zapłacić. Kwota wpłaty jest dowolna, a cała uzbierana suma będzie przeznaczona na potrzeby polskiej służby zdrowia. Przede wszystkim na materiały ochrony osobistej, które w najbliższych dniach będą najbardziej potrzebne.

niebezpiecznik wspiera szpitale przez darmowy webinar
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.