Czy Twitter będzie zintegrowany z Lightning Network? | Wiadomości | CrypS.

Czy Twitter będzie zintegrowany z Lightning Network?

Konrad Juszczyk
Czy Twitter będzie zintegrowany z Lightning Network?

Na początku tego miesiąca Dorsey ujawnił, że Square zamierza opracować portfel sprzętowy bitcoin o otwartym kodzie źródłowym, a teraz sugeruje, że jedna z jego firm jak Twitter, bądź BlueSky zintegruje system z siecią Lightning Network.

Świetlana przyszłość dla branży

Jack Dorsey, współzałożyciel i dyrektor generalny sieci społecznościowej Twitter oraz założyciel i dyrektor generalny firmy świadczącej usługi finansowe Square, potwierdził, że planuje zintegrować łańcuch boczny Bitcoina, czyli Lightning Network z co najmniej jedną ze swoich firm.

W piątek Dorsey odpowiedział na pytanie użytkownika Twittera, Deyonté, który poprosił Dorsey’a o zintegrowanie Lightning Network z Twitterem lub BlueSky. W odpowiedzi Dorsey napisał, że jest to tylko kwestia czasu.

Nie jest jasne, co przyniosłaby integracja z Twitterem. Jedną z możliwości jest wykorzystanie mikropłatności, dla których opracowano specjalne rozwiązania. Komentarz Dorseya wydaje się celowo niejasny, a uwaga jest otwarta na interpretację jako potwierdzenie, że BlueSky lub Twitter, a nawet obie firmy mogą przyglądać się integracji Lightning.

Czy Twitter będzie zintegrowany z Lightning Network?
reklama
reklama