Cynthia Lummis dołącza do Senackiej Komisji Bankowej | Wiadomości | CrypS.

Cynthia Lummis dołącza do Senackiej Komisji Bankowej

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
cythia lummis

Cynthia Lummis jest pierwszą kobietą, która będzie reprezentować stan Wyoming w Senacie USA. Lummis jest członkiem Partii Republikańskiej i została zaprzysiężona do Senatu Stanów Zjednoczonych w dniu 3 stycznia 2021 roku.

Cynthia Lummis jest znanym komentatorem Bitcoina. Mówiła nawet, że pracuje nad edukowaniem innych członków Senatu i urzędników na temat zalet Bitcoina. Teraz dołączyła również do Senackiej Komisji Bankowej.

Co ciekawe, senator Lummis pojawiła się ostatnio w popularnym Pomp Podcast prowadzonym przez Anthony’ego Pompliano. Rozmowa w programie dotyczyła wszystkiego co związane z kryptowalutami, począwszy od jej pasji do BTC, a skończywszy na pomysłach, jak edukować Senat w tej właśnie kwestii.

“Chcę dotrzeć do ludzi, którzy słuchają twojego podcastu, aby pomóc w tej sprawie. Tworzymy w Senacie grupę zajmującą się innowacjami finansowymi. Mamy nadzieję wykorzystać go jako trampolinę do edukacji członków Senatu USA i ich personelu na temat Bitcoina, innych możliwości w kryptowalutach, innowacji finansowych i blockchain”.

– powiedziała Lummis.

Nie ulega wątpliwości, że objęcie przez Lummis stanowiska senatora było krokiem naprzód dla całej branży kryptowalutowej. Teraz, wejście do Senackiej Komisji Bankowej jest również niewątpliwie korzystne.

Senator Lummis jest HODLerem Bitcoina od 2013 roku i posiada determinację, aby umieścić kryptowalutę na czele debaty politycznej w kraju.

“Nasza własna waluta influje; bitcoin nie. 21 milionów bitcoinów zostanie wydobytych i to wszystko. Jest to skończona podaż, więc mam pewność, że będzie to ważny gracz w magazynach wartości przez długi czas”.

– powiedziała.

W innym wystąpieniu, tym razem na podcaście Petera McCormacka o nazwie What Bitcoin Did, senator stwierdziła, że większość urzędników obawia się kryptowaluty głównie dlatego, że jej nie rozumieją. Najwyraźniej to właśnie stara się zmienić.

cythia lummisreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.