CryptoForUkraine.io - zbiórka kryptowalutowa na rzecz Ukrainy | Wiadomości | CrypS.

CryptoForUkraine.io – zbiórka kryptowalutowa na rzecz Ukrainy

crypto for ukraine

Społeczność kryptowalutowa jednoczy się na rzecz wsparcia Ukrainy uruchamiając zbiórkę kryptowalut za pośrednictwem strony CryptoForUkraine.io.

Dramat Ukrainy i ukraińskiego społeczeństwa nie może pozostać niezauważony.

Nawet jeśli politycy robią za mało dla Ukrainy, nie zwalnia to nas – Wolnych Ludzi – od pomocy Ukraińcom. Jest odwrotnie.

Dlatego ogłaszamy zbiórkę kryptowalut na rzecz pomocy obywatelom Ukrainy cierpiącym z powodu rosyjskich bomb i rakiet.

Wszystkie zebrane kryptowaluty przekażemy Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH) – organizacji z ogromnym doświadczeniem, która pomaga Ukraińcom od 2014 roku. – czytamy w komunikacie na stronie

Środki można wpłacać bezpośrednio na portfele kryptowalutowe w BTC, ETH, BNB oraz LUNA. Poniżej prezentujemy listę adresów:

  • Bitcoin: bc1qyan4fxhhffl69l5udv4me5h25wn6rznes58aww
  • BNB: 0x308f0f924a06ee0C0FFdCb13b4CF1e53049D6616
  • Ethereum: 0x308f0f924a06ee0C0FFdCb13b4CF1e53049D6616
  • Luna: terra10mag5xz5eahapxqfzyhuq645nhakkxpgmfqqh5

 

Zachęcamy wszystkich do udziału w zbiórce, do której dołączyła również nasza redakcja.
Warto przytoczyć słowa Michała Adamskiego z SubMe:

Nie bądź obojętny, wpłać ile możesz. To dobra inwestycja, bo każda inwestycja w wolny, pokojowo rozwijający się świat, jest inwestycją idealnie trafioną.

Kto zrozumie to lepiej niż środowisko kryptowalut?

Ukraina przyjmuje kryptowaluty również bezpośrednio

Kilka godzin po uruchomieniu akcji zbiórki dla PAH, ukraiński minister Mykhailo Fedorov opublikował na swoim twitterze adresy ETH, BTC oraz USDT, na które można wysyłać darowizny bezpośrednio do ukraińskiego rządu:

 

Pamiętajcie by być ostrożnym i zawsze weryfikować podwójnie prawdziwość adresów portfeli. Na Twitterze jest obecnie wiele zamieszania i niektórzy wykorzystują to publikując fałszywe adresy!

crypto for ukrainereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.