CoinDeal Derivatives oferuje kontrakty futures BTC/PLN | Wiadomości | CrypS.

CoinDeal Derivatives oferuje kontrakty futures BTC/PLN

Mariusz Przepiórka
coindeal derivatives

Światło dzienne ujrzała nowa platforma do handlu instrumentami pochodnymi kryptowalut – CoinDeal Derivatives. Nowa platforma umożliwia zawieranie transakcji z dźwignią 1:50 w parze BTC/PLN.

Wcześniej CoinDeal Derivatives udostępnił platformę demonstracyjną, na której użytkownicy mogli testować różne opcje i strategie zawierania transakcji. Chętni otrzymywali na start 1 BTC (oczywiście fikcyjny) i mogli bawić się w traderów bez przechodzenia procedury KYC. Po uruchomieniu rzeczywistego tradingu platforma udostępnia również materiały edukacyjne pozwalające zapoznać się ze specyfiką rynku kryptowalutowego.

Dźwignia w wysokości 1:50 na BTC/PLN jest jedną z najwyższych dostępnych na rynku. CoinDeal Derivatives to również jedyna platforma, która oferuje parę BTC z PLN. Na razie platforma udostępnia transakcje w parach BTC/USD i BTC/PLN. Zapowiada jednak, że w miarę rozwoju i wraz z zapotrzebowaniem ze strony klientów, w przyszłości pojawią się również inne pary walutowe.

coindeal derivativesreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.