Coinbase UK przywraca opcję szybkich płatności | Wiadomości | CrypS.

Coinbase UK przywraca opcję szybkich płatności

Albert Czajkowski
coinbase clearbank

Brytyjska spółka zależna giełdy Coinbase przywróciła obsługę szybkich wpłat i wypłat. Jest to możliwe dzięki współpracy z ClearBank. Założony w 2017 roku ClearBank jest członkiem brytyjskiego Faster Payment Scheme (FPS), który umożliwia natychmiastowe dokonywanie wpłat i przelewów w GBP.

Dzięki tej współpracy transakcje znów będą błyskawiczne, co przywróci stan sprzed rozwiązania umowy przez bank Barclays. Zeeshan Feroz pełniący funkcję CEO Coinbase UK potwierdził, że klienci ponownie mogą dokonywać depozytów i wypłat w ciągu 60 sekund.

Wcześniejsza współpraca Coinbase UK z Barclays rozpoczęła się w 2018 roku i wywołała niemałe poruszenie w branży, ponieważ była to pierwsza taka współpraca między dużym bankiem i firmą z branży kryptowalutowej. W lipcu bieżącego roku Barclays jednak wycofał się z umowy, oficjalnie nie podając żadnego powodu.

coinbase clearbankreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.