Coinbase Pro udostępnia dźwignię w wysokości 3:1 | Wiadomości | CrypS.

Coinbase Pro udostępnia dźwignię w wysokości 3:1

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut coinbase

Coinbase Pro udostępnia możliwość zawierania transakcji z dźwignią w wysokości 3:1. Rzecznik platformy wyjaśnił, że poziom dźwigni ustalono na podstawie analizy rynku.

Giełda zaznacza, że z opcji handlu z dźwignią mogą korzystać klienci detaliczni i instytucjonalni. Obecnie mogą jej używać inwestorzy z 23 amerykańskich stanów. Klienci detaliczni muszą ponadto wykazać się aktywnością na platformie tradingowej, aby uzyskać dostęp do dźwigni. Klienci instytucjonalni mają dostęp do dźwigni w 43 stanach i dziewięciu innych krajach.

Coinbase już w 2017 roku miał w swej ofercie dźwignię na transakcje w BTC, LTC i ETH. W czerwcu 2017 roku jednak wycofała tę usługę po krachu związanym z Ethereum. Cena tej kryptowaluty spadła wówczas z 317 USD do 0,10 USD. Decyzję o powrocie do dźwigni giełda tłumaczy tym, że obecnie jest bogatsza o doświadczenia z poprzednich lat i mogła lepiej przygotować się do oferowania tej usługi.

giełda kryptowalut coinbase
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.