Coinbase planuje wprowadzić 18 nowych projektów | Wiadomości | CrypS.

Coinbase planuje wprowadzić 18 nowych projektów

Maciej Żerelik
giełda kryptowalut coinbase

Największa giełda kryptowalut w Stanach Zjednoczonych rozważa wsparcie dla wielu nowych projektów. Wśród nich znajdą się między innymi VeChain, Synthetix i DigiByte.

Coinbase rozważa wsparcie 18 nowych projektów

10 czerwca na blogu Coinbase pojawił się artykuł w którym możemy przeczytać, że giełda rozważa wsparcie dla wielu nowych kryptowalut i tokenów. Wśród nowych projektów mają znaleść się: Aave, Aragon, Arweave, Bancor, COMP, DigiByte, Horizen, Livepeer, NuCypher, Numeraire, KEEP Network, Origin Protocol, Ren, Render Network, Siacoin, SKALE Network, Synthetix i VeChain. Największa giełda kryptowalut nie planuje jednak dodać do swojej platformy projektu Siafunds.

Coinbase nie podało dokładnej daty wprowadzenia nowych tokenów do swojej oferty. Na blogu napisano, że proces ten wymaga „dokładnego badania pod względem technicznym i zgodności z przepisami”, a także zatwierdzenia przez organy regulacyjne.

„Będziemy dodawać nowe aktywa na podstawie jurysdykcji, z zastrzeżeniem stosownych weryfikacji i zezwoleń. Nasi klienci mogą oczekiwać, że Coinbase będzie publikować w przyszłości podobne komunikaty, ponieważ nadal badamy możliwość dodania wielu aktywów na całej platformie.”

– możemy przeczytać we wpisie na blogu.

Coinbase Custody, międzynarodowa instytucjonalna spółka holdingowa giełdy, zapowiedziała wczoraj na swoim twitterze, że wprowadzi na platformie kompatybilność z stablecoinem Tether (USDT). Ogłoszenie to, zostało jednak szybko usunięte.

Debiut na Coinbase sprzyja cenom tokenów

Zazwyczaj kiedy Coinbase dodaje nowe projekty do swojej platformy giełdowej, można zauważyć bycze zachowania na rynku. W marcu 2019 roku, kiedy zostało wprowadzone wsparcie dla tokena Stellar Lumen (XLM), zyskał on na wartości około 5.66% w ciągu zaledwie jednego dnia.

Cena MakerDAO (MKR) wzrosła dwukrotnie w ostatnim czasie za sprawą debiutu na giełdzie Coinbase.

giełda kryptowalut coinbasereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.