Coinbase planuje wprowadzić 18 nowych projektów | Wiadomości | CrypS.

Coinbase planuje wprowadzić 18 nowych projektów

Zerelik Maciej
giełda kryptowalut coinbase

Największa giełda kryptowalut w Stanach Zjednoczonych rozważa wsparcie dla wielu nowych projektów. Wśród nich znajdą się między innymi VeChain, Synthetix i DigiByte.

Coinbase rozważa wsparcie 18 nowych projektów

10 czerwca na blogu Coinbase pojawił się artykuł w którym możemy przeczytać, że giełda rozważa wsparcie dla wielu nowych kryptowalut i tokenów. Wśród nowych projektów mają znaleść się: Aave, Aragon, Arweave, Bancor, COMP, DigiByte, Horizen, Livepeer, NuCypher, Numeraire, KEEP Network, Origin Protocol, Ren, Render Network, Siacoin, SKALE Network, Synthetix i VeChain. Największa giełda kryptowalut nie planuje jednak dodać do swojej platformy projektu Siafunds.

Coinbase nie podało dokładnej daty wprowadzenia nowych tokenów do swojej oferty. Na blogu napisano, że proces ten wymaga „dokładnego badania pod względem technicznym i zgodności z przepisami”, a także zatwierdzenia przez organy regulacyjne.

„Będziemy dodawać nowe aktywa na podstawie jurysdykcji, z zastrzeżeniem stosownych weryfikacji i zezwoleń. Nasi klienci mogą oczekiwać, że Coinbase będzie publikować w przyszłości podobne komunikaty, ponieważ nadal badamy możliwość dodania wielu aktywów na całej platformie.”

– możemy przeczytać we wpisie na blogu.

Coinbase Custody, międzynarodowa instytucjonalna spółka holdingowa giełdy, zapowiedziała wczoraj na swoim twitterze, że wprowadzi na platformie kompatybilność z stablecoinem Tether (USDT). Ogłoszenie to, zostało jednak szybko usunięte.

Debiut na Coinbase sprzyja cenom tokenów

Zazwyczaj kiedy Coinbase dodaje nowe projekty do swojej platformy giełdowej, można zauważyć bycze zachowania na rynku. W marcu 2019 roku, kiedy zostało wprowadzone wsparcie dla tokena Stellar Lumen (XLM), zyskał on na wartości około 5.66% w ciągu zaledwie jednego dnia.

Cena MakerDAO (MKR) wzrosła dwukrotnie w ostatnim czasie za sprawą debiutu na giełdzie Coinbase.

giełda kryptowalut coinbase
reklama
reklama