Changpeng Zhao: Budujemy, to o co proszą nas użytkownicy | Wiadomości | CrypS.

Changpeng Zhao: Budujemy, to o co proszą nas użytkownicy

Maciej Żerelik
ceo binance changpeng cz zhao mówi, że nie ma wyjścia i musi obsługiwać steem

W dniu 17 czerwca 2017 roku zespół Binance opublikował pierwszą iterację białej księgi projektu. Od tego czasu giełda rozwija się w bardzo szybkim tempie.

W jednym z ostatnich tweetów, prezes Binance, Changpeng Zhao, wyjaśnił, że zespół Binance nie ma jasnej strategii ekspansji. CZ stwierdził, że ich jedyną strategią jest budowanie tego, o co proszą ich użytkownicy.


Częsta odpowiedź CZ „Careful What You Wish For” (Uważaj, czego chcesz)

Gorliwi zwolennicy Changpenga Zhao, zauważyli, że raz na jakiś czas, odpowiada on na sugestie dotyczące ulepszeń giełdy, jednym stwierdzeniem „uważaj, co chcesz!”. To stwierdzenie jest prostą ilustracją jego wyżej wymienionej strategii budowania tego, co użytkownicy chcą, aby budować. Poniżej znajduje się kilka przypadków, w których CZ odpowiada na tweety za pomocą tego stwierdzenia.

10-godzinna wirtualna konferencja z okazji trzeciej rocznicy

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, Binance obchodzi swoją trzecią rocznicę. Z tej okazji, 14 lipca, giełda organizuje 10-godzinną wirtualną konferencję. Światowa impreza jest bezpłatna i wezmą w niej udział najbardziej znane osobistości w świecie krypto i blockchaina. W momencie pisania tego artykułu, potwierdzone jest, że na konferencji będą obecni wybitni goście tacy jak:

  • Akon
  • Anthony Pompliano
  • Carylyne Chan – Interi , CoinMarketCap
  • Catherine Coley – Binance.US
  • Changpeng Zhao (CZ) – Binance.US
  • Genping Liu – Vertex Ventures
  • Jamie Burke – Outlier Ventures
    i inni
ceo binance changpeng cz zhao mówi, że nie ma wyjścia i musi obsługiwać steemreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.