BNB bliski przebicia 600 dolarów. KangaMoon osiąga 6 milionów dolarów w przedsprzedaży | Wiadomości | CrypS.

BNB bliski przebicia 600 dolarów. KangaMoon osiąga 6 milionów dolarów w przedsprzedaży

Reklama
KangaMoon

Dynamika rynku kryptowalut jest niezrównana, a nowe tokeny pojawiają się na nim każdego dnia. Entuzjaści cyfrowych aktywów poszukują najlepszych coinów, które przyniosłyby niesamowite zyski z inwestycji w nie. Warto zauważyć, że Binance (BNB) utrzymuje ostatnio stały kurs i obecnie jest o krok od osiągnięcia ceny 600 dolarów.


Bardzo dobrze radzi sobie również Stacks (STX) pomimo zmienności rynku. Także od początku uruchomienia swojej przedsprzedażowy zyskuje nowy memecoin KangaMoon (KANG). Obecnie token znajduje się na piątym etapie i przyniósł zyski swoim wczesnym nabywcom oraz zbliżającej się premierze.

BNB świetnie prezentuje się na rynku kryptowalut

Binance Coin jest głównym tokenem na rynki cyfrowych aktywów od czasu jego premiery w 2017 roku. Token BNB podbił serca traderów i entuzjastów kryptowalut po rocznym wzroście o ponad 84%. Po tej dynamice cen nastąpił miesięczny wzrost o około 3%, co podkreśla odporność tego altcoina, pomimo korekty na rynku, która trwa od początku kwietnia.

Token BNB również przyciąga uwagę inwestorów z tego względu, że wzrósł o 22% w ciągu ostatnich 7 dni. Po tej akcji cenowej nastąpił imponujący wzrost kapitalizacji rynkowej tokena o ponad 90 miliardów dolarów.

Obecnie handlując w tygodniowym przedziale cenowym od 549,4 do 616,7 dolarów, analitycy prognozują, że token osiągnie jeszcze wyższy poziom i być może przekroczy granicę 700 dolarów, co czyni go jedną z najlepszych kryptowalut do zakupu.

Stacks (STX) zyskuje 12% pomimo niedźwiedzich trendów

Stacks (STX) zyskał ogromną popularność od czasu swojej premiery w 2019 roku, głównie dzięki działaniu swojej platformy smart kontraktów. Jest ona znana głównie ze swojej niezawodności i szybkości, które przyciągnęły do siebie napływ handlowców kryptowalut i entuzjastów blockchaina.

W zeszłym roku natywny token STX odnotował wzrost o ponad 275%, co jest ogromnym osiągnięciem pomimo ogromnej zmienności. Jednak Stacks stanął przed ryzykiem większej korekty po spadku o 21% w zeszłym miesiącu. Chociaż cena Stacks od dawna rośnie, a w zeszłym tygodniu podskoczyła o 12%, analitycy zalecają zwracanie uwagi na token.

KangaMoon (KANG) umacnia swoją pozycję

Stosunkowo nowa kryptowaluta na rynku – KangaMoon (KANG) – stała się obecnie jedną z najlepszych opcji do kupienia. Jej  innowacyjne funkcje wzbudziły entuzjazm zarówno wśród traderów cyfrowych aktywów, jak i entuzjastów gier.

W swój unikalny sposób łączenia SocialFi i GameFi, KangaMoon tworzy „Kangaverse”, dobrze prosperującą platformę dla graczy i traderów, dzięki której mogą się przy tym dobrze bawić i zarabiać.

Aby zbudować zabawny i satysfakcjonujący ekosystem, KangaMoon wykorzystuje funkcję Play-to-Earn, która pozwala użytkownikom zarabiać, angażując się w gry o tematyce bitewnej i sprzedając swoje nagrody, w tym token KANG i inne cenne przedmioty kolekcjonerskie w grze na dedykowanym rynku.

Ta niesamowita funkcja między innymi pobudziła napływ użytkowników do sieci KangaMoon, która obsługuje ponad 20 000 zarejestrowanych kont, w tym ponad 6000 posiadaczy tokenów. Poza tym użytkownicy mają szansę zdobyć KANG przed uruchomieniem platformy, angażując się i udostępniając posty na temat tokena za pośrednictwem kont społecznościowych projektu.

Wraz z rozpoczęciem etapu przedsprzedaży KangaMoon trafia na pierwsze strony gazet ze względu na różne kamienie milowe, z których jeden polega na zebraniu przychodów z przedsprzedaży przekraczających 6 mln dolarów.

Ponadto, po gwałtownym wzroście z ceny początkowej wynoszącej 0,005 USD do 0,0196 USD, KangaMoon zapewnił swoim wczesnym nabywcom oszałamiający zwrot z inwestycji sięgający 290%.

To, w połączeniu z nadchodzącym notowaniem na wiodących giełdach, analitycy zachwalają token KANG jako jedną z najlepszych kryptowalut do kupienia obecnie.

Więcej o projekcie KangaMoon (KANG) przeczytacie na jego oficjalnej stronie internetowej. Dołącz do jego społeczności na Telegramie, by być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami w kwestii jego rozwoju.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

KangaMoonreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.