Bittrex będzie akceptował transakcje w euro | Wiadomości | CrypS.

Bittrex będzie akceptował transakcje w euro

Marek Lesiuk
bittrex

Bittrex, powszechnie znana giełda kryptowalut, poinformowała, że rozpoczyna na swojej platformie obsługę euro jako waluty tradingowej.

31 marca bieżącego roku uruchomione zostaną możliwości wymiany euro na pięć wymienionych walut wirtualnych – bitcoina, ethereum, tethera, bitcoina SV oraz trona.

Jak stwierdzono w ogłoszeniu na Twitterze:

Dodatkowo (acz, niestety, jedynie tymczasowo, tj. do 30 kwietnia), transakcje w euro nie będą obciążone prowizją. Dzień przed uruchomieniem obsługi transakcji w walucie Eurolandu, tj. 30 marca, otworzone zostały na giełdzie możliwości lokowania depozytów w euro.

Posunięcia te wpisuje się w serię kroków podjętych przez Bittrex’a, a mających służyć poprawie funkcjonalności swojej platformy. Należały do nich m.in. uruchomienie obsługi kart kredytowych, zaprojektowanie zupełnie nowej strony, Bittrex Global – która w obsłudze klientów spoza USA zastąpiła starszą wersję, Bittrex International – a także seria aktualizacji bazowej strony platformy.

bittrex
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.