Bitstamp otwiera się na region Azji i Pacyfiku | Wiadomości | CrypS.

Bitstamp otwiera się na region Azji i Pacyfiku

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut Bitstamp

Luksemburska giełda kryptowalutowa Bitstamp zatrudniła Andrew Leelarthaepina, który będzie kierował biznesowym rozwojem firmy w regionie Azji i Pacyfiku (APAC).

Spółka ogłosiła swą decyzję podkreślając jednocześnie, że dzięki Leelarthaepinowi chce wyjść naprzeciw rosnącemu popytowi na usługi w zakresie wymiany kryptowalutowej w tej części świata.

Miha Grčar, odpowiadający za globalny rozwój biznesu w Bitstamp, przyznał, że giełda już cieszy się znakomitą reputacją na Zachodzie, ale nie potrafiła zbudować sobie pozycji w regionie APAC. Jego zdaniem nowy nabytek jest ważnym krokiem na drodze do osiągnięcia tego celu.

Leelarthaepin wcześniej pracował w dużych instytucjach finansowych, takich jak JPMorgan Chase, CGS-CIMB Securities i Saxo Bank, w których odpowiadał za interesy w regionie Azji i Pacyfiku. Jak sam przyznaje, akceptacja dla kryptowalut w tym regionie rośnie w zawrotnym tempie i uważa, że dzięki swemu krypto walutowemu doświadczeniu giełda Bitstamp może odnieść na tym rynku duży sukces.

giełda kryptowalut Bitstamp
reklama
reklama