Bitstamp otwiera się na region Azji i Pacyfiku | Wiadomości | CrypS.

Bitstamp otwiera się na region Azji i Pacyfiku

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut Bitstamp

Luksemburska giełda kryptowalutowa Bitstamp zatrudniła Andrew Leelarthaepina, który będzie kierował biznesowym rozwojem firmy w regionie Azji i Pacyfiku (APAC).

Spółka ogłosiła swą decyzję podkreślając jednocześnie, że dzięki Leelarthaepinowi chce wyjść naprzeciw rosnącemu popytowi na usługi w zakresie wymiany kryptowalutowej w tej części świata.

Miha Grčar, odpowiadający za globalny rozwój biznesu w Bitstamp, przyznał, że giełda już cieszy się znakomitą reputacją na Zachodzie, ale nie potrafiła zbudować sobie pozycji w regionie APAC. Jego zdaniem nowy nabytek jest ważnym krokiem na drodze do osiągnięcia tego celu.

Leelarthaepin wcześniej pracował w dużych instytucjach finansowych, takich jak JPMorgan Chase, CGS-CIMB Securities i Saxo Bank, w których odpowiadał za interesy w regionie Azji i Pacyfiku. Jak sam przyznaje, akceptacja dla kryptowalut w tym regionie rośnie w zawrotnym tempie i uważa, że dzięki swemu krypto walutowemu doświadczeniu giełda Bitstamp może odnieść na tym rynku duży sukces.

giełda kryptowalut Bitstamp
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.