Bitcoiny dla zaszczepionych? Tylko w Australii | Wiadomości | CrypS.

Bitcoiny dla zaszczepionych? Tylko w Australii

Konrad Juszczyk
Bitcoiny dla zaszczepionych? Tylko w Australii

Australijski milioner Fred Schebesta rozdaje darmowe bitcoiny obywatelom Australii, którzy zostaną zaszczepieni na Covid.

Odbierz swoje BTC

W wywiadzie dla KIIS 1065, współzałożyciel Finder’a, Fred Schebesta ujawnił swoje zamiary zachęcania do szczepień, rozdając 5 USD w BTC każdemu Australijczykowi, który został zaszczepiony. Schebesta powiedział, że ma nadzieję, że ta inicjatywa nie tylko skłoni ludzi do szczepień, ale także weźmie odpowiedzialność za ich finanse i inwestycje, wprowadzając ich w świat kryptowalut.

Szczepienie to nasza droga do wyjścia z blokad, więc chcemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby wesprzeć Australijczyków w zakasaniu rękawów i powrocie do normalności. – powiedział Schebesta.

Australia liczy obecnie ponad 20,6 miliona osób w wieku powyżej 16 lat. Do tej pory co najmniej 27% z nich zostało zaszczepionych. Gdyby wszyscy w tej grupie wiekowej zostali zaszczepieni, Schebesta musiałby rozdać ponad 100 milionów dolarów ze swojej fortuny, która jest wyceniana na 214 milionów dolarów.

Aby odebrać 5 dolarów w BTC, należy zaszczepić się, pobrać aplikację Finder, a następnie po wypełnieniu formularza odebrać nagrodę w wysokości 5 USD w BTC na portfel Finder’a. Wydarzenie dotyczy tylko Australijczyków i choć wiele osób uważa je za kontrowersyjne, jest na pewno dobrą formą reklamy, ponieważ wszystkie media w kraju mówią o działaniach Schebesty i Findera.

Bitcoiny dla zaszczepionych? Tylko w Australii
reklama
reklama