Bitcoin w GTA 6? Tak twierdzi znany leakster Tom Henderson | Wiadomości | CrypS.

Bitcoin w GTA 6? Tak twierdzi znany leakster Tom Henderson

Redakcja
gta bitcoin

Renomowany gamingowy leakster Tom Henderson powiedział ostatnio, że kolejna odsłona Grand Theft Auto (GTA) będzie zawierała Bitcoinowe płatności. Za pośrednictwem swojego Twittera, Henderson poinformował, że gracze będą mogli otrzymać BTC jako nagrodę za ukończenie niektórych misji. Może to być jedna z nowych funkcji dodanych do zbliżającej się gry, która podobno ma się ukazać w 2023 roku.

Deweloper GTA, Rockstar, nie potwierdził tej informacji. Henderson jednak kilkakrotnie powtórzył, że jest to plotka, którą należy traktować z przymrużeniem oka. Tak naprawdę Rockstar ujawnił bardzo niewiele informacji na temat kolejnego GTA. Fani zostali więc zdani na spekulacje.

W GTA 5 gracze mają dostęp do giełdy. Funkcja ta pozwala im na inwestowanie swoich pieniędzy w grze i mnożenie ich w zależności od pewnych wydarzeń. Według Hendersona, w GTA 6 giełda powróci wraz z brokerem kryptowalut.

Funkcja giełdy powróci, z dodatkiem brokera dla różnych kryptowalut. Jeśli GTA 6 zrobi to dobrze, to będzie to wielkie wydarzenie dla kryptowalut.

Bitcoin wkracza do branży gier?

Rockstar słynie z dodawania funkcji, które tworzą bardziej wciągające doświadczenie dla graczy. Oprócz giełdy, inne tytuły gier wideo w ich produkcji pozwalają graczom na zawieranie transakcji na czarnym rynku, używanie złota jako waluty premium, nabywanie nieruchomości i budowanie własnych firm. Kryptowaluty wydają się więc kolejnym logicznym krokiem dla GTA. Henderson dodał:

Żeby nie było nieporozumień, mam na myśli płatności bitcoinami w grze. Płatności te będą pochodziły od bardziej wpływowych postaci, które będą musiały przekazywać duże ilości “niemożliwej do wyśledzenia gotówki i to szybko”.

W odpowiedzi na reakcję wielu użytkowników twierdzących, że ta plotka może być “żartem”, Henderson wyjaśnił, że “usłyszał” tę informację od kogoś, komu “ufa”. Istnieje jednak możliwość, że kryptowaluta w GTA 6 może nie nazywać się Bitcoin, ale “będzie to kryptowaluta”.

GTA V i Red Dead Redemption II, najnowsza gra Rockstara wydana w październiku 2018 roku, biją rekordy sprzedaży. Ta pierwsza osiągnęła 145 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie i jest jednym z najbardziej dochodowych produktów rozrywkowych wszech czasów. Jej tryb online wciąż przyciąga miliony graczy każdego dnia, dlatego twórcy gry nie spieszą się z premierą kolejnej odsłony.

Popularność gier Rockstara jest niezaprzeczalna. Ich sprzedaż mówi sama za siebie. Jeśli plotka się potwierdzi, Bitcoin może zyskać nowy mainstreamowy kanał, w którym miliony graczy będą miały styczność z kryptowalutami, ich charakterystyką i potencjałem.

gta bitcoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.