Bitcoin poleci na księżyc i to dosłownie | Wiadomości | CrypS.

Bitcoin poleci na księżyc i to dosłownie

Dawid Kucharczyk
bitcoin moon

W niedalekiej przyszłości na Księżycu pojawi się skrzynia skarbów zawierająca 62 BTC. Wszystko za sprawą firmy LunarCrush. Klucz prywatny zostanie wygrawerowany na statku kosmicznym. Oznacza to, że pierwsza osoba, która zrealizuje plan wyruszenia na księżyc, wzbogaci się.


Bitcoin to the moon

Firma ogłosiła ten pomysł w komunikacie prasowym. Aby zrealizować ten absurdalny plan, będzie współpracować z kilkoma przedsiębiorstwami, w tym Lunar Outpost. Firma ta opracuje kosmiczny łazik, który jeszcze w tym roku wyruszy na Księżyc, aby zbadać południowy biegun.

Klucz prywatny portfela kryptowalutowego w skarbcu będzie mógł uzyskać ten, kto jako pierwszy dotrze na Księżyc. W rzeczywistości zostanie on wygrawerowany na łaziku Lunar Outpost MAPP w pełni transparentnym procesie. Celem planu jest “zainspirowanie następnego pokolenia do odkrywania innych planet”.

Kiedy rzucasz w świat pozornie nieosiągalny cel, innowacje, które z niego wynikają, mogą być niesamowite. Naszym celem jest zainspirowanie ludzi do budowania społeczności, które odblokują nową erę eksploracji.

Historyczne wydarzenie

Tak mówi CEO firmy LunarCrush, która bada inteligencję społeczną w ekosystemie bitcoina. “To naprawdę niesamowity plan, który postawi bitcoina i świat kryptowalut w świetle reflektorów. dr Forrest Meyen z Lunar Outpost powiedział:

Będzie to wydarzenie, na które przyszłe pokolenia będą patrzeć wstecz. To, co dla niektórych brzmi absurdalnie, przełamie nowe granice, które nie były badane przez bardzo długi czas. Przyszłe pokolenia spojrzą wstecz na nas jako pionierów międzyplanetarnej eksploracji i przygód.

Skarb nazwany Nakamoto-1, wyruszy na Księżyc na pokładzie rakiety SpaceX już w czwartym kwartale tego roku.

bitcoin moonreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.