Bitcoin mocno wystrzeli w ciągu 18 miesięcy! CEO Strike wskazuje powód | Wiadomości | CrypS.

Bitcoin mocno wystrzeli w ciągu 18 miesięcy! CEO Strike wskazuje powód

Dyrektor generalny Strike, Jack Mallers, uważa, że pod koniec 2025 r. bitcoin może zdrożeć do poziomu ponad miliona USD! Jak to argumentuje?


  • Jack Mallers jest zdania, że bitcoin zdrożeje do aż 1 mln USD,
  • Powodem ma być polityka Fedu.

Bitcoin za milion USD?

W rozmowie z Danielą Cambone, Mallers powiedział, że przed nami imponująca hossa. Powód? Rząd USA zacznie drukować dolary, by spłacić swoje rekordowo wysokie zobowiązania w wysokości 34,577 bilionów USD. To oczywiście sprawi, że wartość dolara spadnie, a bitcoina wzrośnie. Może nawet do 1 mln USD.

Nie sądzę, aby Trump, Biden lub RFK [Robert F. Kennedy Jr.] wstali i powiedzieli: »Zabiorę ci opiekę zdrowotną. (…) Zniszczę wszystko, co znasz. Wszystkie twoje depozyty bankowe przepadły. Przejdziemy przez Wielki Kryzys, ponieważ leży to w najlepszym interesie Ameryki«. Tak nie robią politycy. Myślę, że politycy powiedzą: „Oto mnóstwo darmowego gówna i dlatego powinniście mnie wybrać”. I będą musieli załatać dziurę po tym deficycie

– powiedział Mallers.

Cytowano mnie mówiącego, że [zapłacimy za 1 BTC] od 250 000 do 1 miliona USD. To mój przedział, a przedział ten jest szeroki

– dodał.

Wskazał, że problemem jest cały system finansowy i to, że dochodzi do niemal stałej deprecjacji dolara.

Myślę, że 1 milion USD [za 1 BTC] jest możliwy w ciągu najbliższych 18 miesięcy

– zakończył.

Czy to możliwe?

Wzrost bitcoina o spory procent jest w tym cyklu realny. Tyle że będzie napędzany raczej innymi czynnikami niż polityka władz. Jak na razie wygląda na to, że Fed będzie prowadził restrykcyjną politykę i będzie blokował dodruk dolarów.

Powyższe nie przekreśla wzrostów kursu BTC. Tyle że te napędzi dotychczasowa grupa inwestorów i nowi gracze, którzy dopiero teraz wchodzą na rynek za pośrednictwem ETF-ów.

Obecnie bitcoin znajduje się w fazie reakumulacji. Za 1 BTC płaci się ok. 68 400 USD. Od wczoraj cena wzrosła o ok. 1%, zaś w skali 7 dni o 1,6%.

Ether też nudzi swoich inwestorów. Za 1 ETH płaci się niemal tyle samo co wczoraj – 3746 USD. Przez tydzień kurs wzrósł, ale o nieco ponad 1%.
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.