Binance wprowadza zerowe opłaty dla par z Bitcoinem | Wiadomości | CrypS.

Binance wprowadza zerowe opłaty dla par z Bitcoinem

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
Binance wycofuje z Hiszpanii oferty instrumentów pochodnych

Binance, największa na świecie giełda kryptowalut na świecie będzie obchodzić swoje urodziny. Z tej okazji platforma usunęła opłaty dla szerokiej gamy par na rynkach spot.


Użytkownicy będą mogli bez opłat handlować Bitcoinem w stosunku do Tether (USDC), Binance USD (BUSD), Circle’s USD Coin (USDC), a także euro, liry tureckiej i innych walut fiat.

Promocja rozpocznie się w piątek (8 lipca) i potrwa do odwołania.

Jak twierdzi CEO Binance – Changpeng Zhao, jego giełda zawsze chciała oferować najbardziej atrakcyjne opłaty w branży. Ich kompletny brak to z kolei hołd oddany społeczności.

Binance.US

W zeszłym miesiącu handel bez opłat na parach z Bitcoinem wprowadził również amerykański oddział giełdy – Binance.USD. Platforma starała się w ten sposób przyciągnąć nowych użytkowników ze Stanów Zjednoczonych.

Był to jednocześnie strzał w kolano dla Coinbase – największego amerykańskiego konkurenta Binance. Znany jest on bowiem z wysokich opłat nakładanych na klientów detalicznych.

Binance wycofuje z Hiszpanii oferty instrumentów pochodnychreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.