Binance wprowadza zerowe opłaty dla par z Bitcoinem

Binance wycofuje z Hiszpanii oferty instrumentów pochodnych
W tym poście:
Bitcoin
-4.52%

Binance, największa na świecie giełda kryptowalut na świecie będzie obchodzić swoje urodziny. Z tej okazji platforma usunęła opłaty dla szerokiej gamy par na rynkach spot.


Użytkownicy będą mogli bez opłat handlować Bitcoinem w stosunku do Tether (USDC), Binance USD (BUSD), Circle’s USD Coin (USDC), a także euro, liry tureckiej i innych walut fiat.

Promocja rozpocznie się w piątek (8 lipca) i potrwa do odwołania.

Jak twierdzi CEO Binance – Changpeng Zhao, jego giełda zawsze chciała oferować najbardziej atrakcyjne opłaty w branży. Ich kompletny brak to z kolei hołd oddany społeczności.

Binance.US

W zeszłym miesiącu handel bez opłat na parach z Bitcoinem wprowadził również amerykański oddział giełdy – Binance.USD. Platforma starała się w ten sposób przyciągnąć nowych użytkowników ze Stanów Zjednoczonych.

Był to jednocześnie strzał w kolano dla Coinbase – największego amerykańskiego konkurenta Binance. Znany jest on bowiem z wysokich opłat nakładanych na klientów detalicznych.


Śledź CrypS. w Google News. Czytaj najważniejsze wiadomości bezpośrednio w Google! Obserwuj ->

Zajrzyj na nasz telegram i dołącz do Crypto. Society. Dołącz ->