Binance wprowadza obowiązek weryfikacji KYC dla nowych użytkowników | Wiadomości | CrypS.

Binance wprowadza obowiązek weryfikacji KYC dla nowych użytkowników

Redakcja
binance poradnik

Giełda Binance ogłosiła, że nowi użytkownicy będą musieli przejść weryfikację KYC, aby korzystać z jej usług.

Obowiązkowe KYC dla nowych użytkowników Binance

Binance.com, największa na świecie giełda kryptowalut, ogłosiła, że nowi użytkownicy na platformie będą zobowiązani do ukończenia weryfikacji pośredniej.

Binance ma trzy różne poziomy weryfikacji klienta. Podstawowa weryfikacja wymaga wprowadzenia jedynie imienia, nazwiska, adresu i e-maila. Następnym poziomem jest właśnie weryfikacja pośrednia, która wymaga od użytkowników przesłania zdjęcia dokumentu i zrobienia selfie.

Środek ten dotyczy tylko nowych użytkowników Binance. Będą oni musieli przesłać zdjęcie dokumentu, jeśli chcą wpłacać i wypłacać środki. We wpisie na blogu możemy przeczytać:

Ze skutkiem natychmiastowym, wszyscy nowi użytkownicy są zobowiązani do ukończenia weryfikacji pośredniej, aby uzyskać dostęp do produktów i oferty usług Binance, w tym depozytów kryptowalutowych, transakcji i wypłat.

Według Binance, decyzja została podjęta “w świetle zmieniających się globalnych standardów zgodności”, a także w celu wzmocnienia zasad przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML). ”

To jeszcze bardziej zwiększy ochronę użytkowników i zwalczanie przestępstw finansowych

– dodała giełda.

Dotychczasowi użytkownicy bez pośredniej weryfikacji będą mogli nadal wypłacać środki. Dzięki temu będą mogli zamknąć swoje pozycje i wycofać aktywa z platformy.

binance poradnikreklama
reklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.