Binance wprowadza bezprowizyjne metody płatności poprzez Banxa | Wiadomości | CrypS.

Binance wprowadza bezprowizyjne metody płatności poprzez Banxa

Mariusz Przepiórka
binance

Binance, jedna z największych giełd kryptowalut na świecie, oferuje możliwość zakupu kryptowalut bez prowizji za tradycyjne pieniądze. Usługa jest dostępna na stronie giełdy w zakładce „Kup kryptowaluty”.

W ten sposób można kupić aktywa płacąc w EUR, GBP lub AUD za pośrednictwem bramki Banxa. Dzięki współpracy Binance i Banxa użytkownicy mogą bez prowizji skorzystać z większości metod płatniczych. Opcja ta w znacznym stopniu ułatwia wpłaty depozytów w dogodny dla użytkowników sposób.

Klienci giełdy w Australii, Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej mogą teraz wpłacać własne waluty za pośrednictwem najpopularniejszych metod płatności. Są to m.in.:

  • POLi w Australii – bezpłatnie
  • iDEAL w Holandii – bezpłatnie
  • Faster Payments Bank Transfer w Wielkiej Brytanii – bezpłatnie
  • SEPA w Unii Europejskiej – bezpłatnie.
binance
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.