Binance uruchomi darmowy staking XTZ | Wiadomości | CrypS.

Binance uruchomi darmowy staking XTZ

Mariusz Przepiórka
binance

Giełda Binance poinformowała, że będzie świadczyć usługę stakingu kryptowaluty Tezos (XTZ). Nic dziwnego, że po takiej wiadomości kurs XTZ poszybował w górę. Tezos to projekt blockchain działający na zasadzie open-source.

Usługa, którą uruchamia Binance ma być bezpłatna. Dla porównania, giełdy Gate.io i Coinbase pobierają za nią prowizję w wysokości odpowiednio 33% i 25%. Nie wiadomo jednak, czy w przyszłości Binance nie wprowadzi opłat za staking, tym bardziej że giełda pobiera prowizję w przypadku innych kryptowalut.

Wszystko wskazuje na to, że ruch Binance nastawiony jest na pozyskanie nowych klientów, a nie na zysk. Ceny XTZ w ostatnich 30 dniach wzrosły z 0,75 USD do 1,30 USD. XTZ pozwala na tworzenie DApps i ma również własny język kontraktowy zwany Michelson –narzędzie, które znacznie ułatwia proces formalnej weryfikacji.

binance
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.