Binance rozdaje Dogecoin (DOGE) | Wiadomości | CrypS.

Binance rozdaje Dogecoin (DOGE)

Konrad Juszczyk
Konkurs od Binance na 100,000 dolarów w DOGE

Największa giełda kryptowalut na świecie Binance postanowiła rozdać łącznie 100,000 dolarów (USD) w Dogecoin (DOGE). Wydarzenie trwa do godziny 01:00, 4 lutego i jest podzielone na 2 promocje. Wszystkie nagrody zostaną rozdane w ciągu 2 tygodni po zakończeniu konkursu.

Promocja A

W tej promocji jest do rozdania 25,000 USD w DOGE dla nowych użytkowników. Pierwszych 500 użytkowników, którzy zarejestrują się na konto Binance, każdego nowego dnia i wykonają 2 z 3 przedstawionych zadań otrzyma 10 USD w kryptowalucie DOGE.

  • Zadanie 1: Kup DOGE za conajmniej 50 USD przy pomocy karty kredytowej lub karty Binance
  • Zadanie 2: Wpłać co najmniej 1000 DOGE do portfela spot Binance
  • Zadanie 3: Handluj 5000 DOGE na dowolonych parach handlowych

Promocja B

Druga promocja dotyczy wszystkich użytkowników i jest w niej do rozdania 75,000 USD w DOGE. Aby zakwalifikować się do otrzymania nagród DOGE trzeba handlować jakimikolwiek parami DOGE w okresie promocyjnym i:

  • Zgromadzić 15,000 lub wiecej DOGE w wolumenie obrotu na dowolnych parach typu spot lub w handlu z dźwignią. aby podzilić pulę 35,000 USD.
  • Zebrać 30,000 lub więcej DOGE wolumenu obrotu na parach transakcyjnych Futures, aby podzielić pulę 40,000 USD w DOGE.

Warto wspomnieć, że nagrody zostaną przydzielone wprost proporcjonalnie do całkowitego wolumenu uzyskanego przez każdego użytkownika, a sam wolumen obrotu zostanie pomnożony 1,2 lub 3-krotnie w zależności od dnia. 

Zasady rozdania DOGE przez Binance

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na oficjalnej stronie Binance.

Konkurs od Binance na 100,000 dolarów w DOGEreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.