Binance reklamuje BTC na londyńskich przystankach autobusowych | Wiadomości | CrypS.

Binance reklamuje BTC na londyńskich przystankach autobusowych

Maciej Żerelik
binance zaprzecza, że próbował przejąć union bank

Binance, największa na świecie giełda kryptowalut, umieściła reklamy Bitcoina na przystankach autobusowych w Londynie.

Według tweeta z dnia 28 sierpnia opublikowanego przez Binance.UK, giełda kryptowalut umieściła nowe reklamy na 17 przystankach autobusowych w Londynie. Reklama przedstawia dwie stare, brytyjskie monety, obecną dwufuntową monetę oraz największą monetę pokazującą logo Bitcoina.

„Pieniądze ewoluują. Czas się dostosować”

– możemy przeczytać na plakatach.

 

Wejście Binance na brytyjski rynek

Giełda Binance ogłosiła ekspansję na rynek brytyjski w czerwcu, a na jesieni tego roku planowane jest uruchomienie regulowanej platformy giełdowej. Giełda rzekomo będzie musiała zarejestrować się w Krajowym Urzędzie ds. Postępowania Finansowego i stosować się do praktyk i standardów w zakresie KYC i AML.

Przed uruchomieniem giełdy, brytyjski oddział Binance nie ograniczył się tylko do reklamy. Platforma ogłosiła niedawno, że dołączy do samoregulującego się stowarzyszenia branżowego CryptoUK jako członek wykonawczy.

Londyn stał się ostatnio hotspotem dla kryptowalutowych firm poszukujących nowych inwestorów. Kontrowersyjny token HEX Richarda Hearta był reklamowany w londyńskich autobusach i gazetach, a nawet pojawił się na meczach angielskiej Premier League. Galaxy Digital Mikea Novogratza wykupił całostronicową reklamę w brytyjskiej gazecie biznesowej Financial Times.

binance zaprzecza, że próbował przejąć union bankreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.